PSG a Crypto.com
PSG a Crypto.com. Zdroj: Shutterstock / Adobe

Jedna z najrýchlejšie rastúcich kryptomenových búrz Crypto.com prichádza s ďalšou obrovskou spoluprácou zo sveta športu. Tentokrát uzatvára sponzorskú zmluvu s aktuálne najväčším gigantom vo svete futbalu Paris Saint-Germain (PSG).

Môže ťa zaujímať: Obchodujete na burze Crypto.com? Významný hráč na trhu prichádza s ďalšími novinkami!

Crypto.com je oficiálnym partnerom PSG v oblasti kryptomien

Burza Crypto.com sa dôležitými spoluprácami môže vyšplhať až na samotný vrchol rebríčka. Spolupráca s PSG sa dá s určitosťou nazvať ako lukratívna. Okrem reklamných a marketingových záležitostí je súčasťou dohody aj exkluzívne vydávanie NFT tokenov PSG na oficiálnej platforme pre tento sektor.

PSG/BUSD
PSG/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

„Sme radi, že môžeme spoločnosť Crypto.com privítať v rodine partnerov Paris Saint-Germain. Zdieľame rovnakú vášeň pre inovácie a rovnakú ambíciu dostať sa na samotný vrchol,“ uviedol Marc Armstrong, riaditeľ pre partnerstvá PSG.

PSG touto spoluprácou jasne dokazuje smerovanie klubu. Vízia a vedúce postavenie v oblastiach športu, životného štýlu, tzv. e-sportu, ale najmä v sektore digitálnych technológií.

Burza Binance je aktuálne najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

Športové projekty spojené s kryptomenami

Ak ste športovými fanúšikmi a zároveň sledujete svet kryptomien, určite vám neušla obrovská aktivita a boom spojený s NFT a digitálnymi menami v športovej oblasti. Už je to dlhšie obdobie, čo sa objavujú správy o nových zmluvách a partnerstvách športových klubov s krypto projektami.

Práve v tejto oblasti je lídrom burza Crypto.com. Okrem zmluvy s PSG disponuje aj spoluprácami s UFC, F1, taliansku futbalovú ligou Serie-A a ďalší.

Prečítaj si tiež: Fanúšikovia UFC, zbystrite pozornosť – Crypto.com prichádza s ďalšou významnou spoluprácou!

Za pomerne významný akt môžeme považovať aj spojenie anglického futbalového klubu Watford FC, ktorý má na dresoch logo Dogecoinu.

Kris Marszalek, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ spoločnosti Crypto.com:

„Našim poslaním od prvého dňa bolo urýchliť prechod bežného sveta na kryptomeny. Robíme to tak, že nachádzame najlepších partnerov na svete a Paris Saint-Germain nemá konkurenciu.“

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre