Crypto.com spúšťa Cronos
Crypto.com. Zdroj: Shutterstock, Ira Lichi

Crypto.com sa dostáva do popredia. Popularita tejto burzy neustále rastie, najmä vďaka významným spoluprácam z rôznych odvetví. Pozitívna nálada sa odzrkadľuje aj na tokene CRO. Burza pred pár hodinami spustila sieť Cronos, ktorá je kompatibilná s EVM.

Prečítaj si tiež: Budúci starosta New Yorku chce, aby sa o kryptomenách vyučovalo na školách

Crypto.com spúšťa mainnet Cronos

Kryptomenová burza, ktorá stojí za tokenom CRO, spúšťa významný mainnet Cronos, ktorý je kompatibilný s Ethereum Virtual Machine (EVM). Hlavným cieľom je masívne zvýšenie škálovateľnosti sektoru DeFi dApps.

Vývojári majú na Cronose možnosť okamžitého prenosu aplikácií z reťazcov, ktoré dokážu pracovať s EVM. Mainnet Cronos má byť oficiálne prvým reťazcom Cosmos EVM, ktorý je prednostne vytvorený pre DeFi, NFTa metaverse.

„Vďaka nízkym nákladom, vysokej priepustnosti, rýchlej finalizácii a zabudovanej interoperabilite je Cronos pripravený priniesť decentralizované aplikácie viac ako 10 miliónovej používateľskej základni ekosystému Crypto.com aj mimo neho.“

Mohlo by ťa zaujímať: BTC vytvára rovnaký fraktál ako v roku 2013 – vrchol by mohol dosiahnuť 200 000 $

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Token CRO rastie

Sieť Cronos disponuje natívnym tokenom CRO, ktorého cieľom bude využitie v napájaní transakcií v reťazci a taktiež platba sieťových poplatkov. Za posledný mesiac tento token narástol o úctyhodných 110 %. V čase písania tohto článku sa jeho cena pohybovala na úrovni 0,37 USD, pričom jeho ATH je na úrovni 0,42 USD.

CRO/USD
CRO/USD 30m TF. Zdroj: TradingView

Vytvorenie Cronosu so sebou prináša niekoľko významných partnerstiev na čele s ChainLinkom, peňaženkami Nabox, Trust Wallet a MetaMask.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre