coinbase ethereum classic

Dobrá správa pre všetkých hodlerov a traderov, ktorí držia, či obchodujú kryptomenu Ethereum Classic je tu. Coinbase, jedna z popredných amerických búrz, totiž to na svojom Twitter účte uverejnila správu, podľa ktorej v dohľadnej dobe zalistuje túto kryptomenu a tým pádom umožní jej obchodovanie na svojej platforme.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Prísne požiadavky Coinbase

Pokiaľ ide o výber nových kryptomien, Coinbase je známa veľmi prísnymi požiadavkami. Burza sa nezaoberá ani tak objemom alebo popularitou medzi užívateľmi, ale dôraz kladie predovšetkým na technické a právne požiadavky. Práve tento spôsob hodnotenia komplikuje väčšine digitálnych mien vstup na túto obchodnú platformu. Nie je tomu tak dávno, čo sa s neúspešným koncom pokúšal dostať na Coinbase napríklad Ripple. Aktuálne sa tak na tejto burze obchodujú len kryptomeny Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin.

Mohlo by vás zaujímať: Kryptomeny, ktoré sú v súčasnosti náchylné na 51% útok

25% nárast ceny ETC za 5 hodín

Krátko po vydaní stanoviska Coinbase došlo k výraznému oživeniu obchodovania s Ethereum Classic, čo malo za následok nárast ceny z 12,8 USD až na málo cez 16 USD za 1 ETC. Nadpolovičná väčšina obchodov sa pritom udiala na štyroch burzách: OKEx, Binance, Bitfinex a BitForex, kde sa ETC obchodovalo v pároch s USD, Theterom a Bitcoinom.

Coinbase sa po tomto relatívne nečakanom oznámení chystá na svoju platformu pridať aj ďalšie kryptomeny. Podľa ich vyjadrení sa zameriavajú prevažne na ERC20 tokeny a kryptomeny vzniknuté z forkov Bitcoinu.

Tip: Ak chcete nakupovať kryptomeny bez poplatkov a získať 10 USD za prvú registráciu na Coinbase, pozrite sa na tento návod.

Coinbase Index Fund

Ethereum Classic bude taktiež pridané do Coinbase Index Fund, ktorý sa skladá zo všetkých aktív obchodovaných na Coinbase platforme. Indexový fond bol spustený začiatkom tohto roka so zámerom osloviť najmä retailových a inštitucionálnych investorov. V súčasnosti je minimálna investícia do indexového fondu pre všetkých akreditovaných investorov v USA 250 000 dolárov.

Záver

Dátum, kedy Coinbase sprístupní obchodovanie s Ethereum Classic, ešte nebol presne stanovený, no môžeme predpokladať, že pôjde skôr o strednodobý horizont. Nateraz si musíme vystačiť s tlačovou informáciou, kde predstavitelia Coinbase oznamujú:

„Akonáhle dosiahneme konečnú fázu testovania technickej integrácie, ktorú očakávame v najbližších mesiacoch, budeme o začatí obchodovania ETC verejne informovať prostredníctvom nášho blogu a Twitteru.“

Budeme radi, ak sa prihlásite na odber videí na našom YouTube kanáli.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame Twitteri.

Zdroje:
ethereumworldnews.com
cryptovest.com

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre