Bude Bitcoin rásť, ak FED zmení plány?
Bude Bitcoin rásť, ak FED zmení plány? Zdroj: Shutterstock, JOCA_PH

Binance

Mnoho populárnych analytikov vníma aktuálnu situáciu pomerne pozitívne. Bitcoin podľa nich s určitosťou porastie. FED však musí pozmeniť plány. Ako?

Bitcoin bude rásť?

V relácií CNBC Squawk Box známy ekonóm a podnikateľ Mohamed A. El-Erian vyjadril svoj pohľad na súčasný stav trhu s kryptomenami. Podľa neho existuje veľká pravdepodobnosť, že sa pozrieme na vyššie cenové úrovne. Na to však treba aj pozitívny vplyv okolia a hlavne Fedu.

Fed podľa El-Eriana môže byť dotlačený k zmene inflačného cieľa z 2 až na 3 %. A v tomto prípade môžu digitálne meny a zlato rásť. Podobný názor zdieľa aj populárny investor Robert Kiyosaki, ktorý v súčasnom stave vníma ako najlepšie investície zlato, striebro a BTC. Dlhopisy sú podľa neho najrizikovejšou skupinou.

Prečítaj si tiež: Bitcoin je vo fáze ťažkej akumulácie – veľryby hodlujú viac ako 280 000 000 000 $ v BTC

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Populárny kritik BTC Peter Schiff mal počas víkendu obavy. Dôvodom bol prepad BTC až na úroveň 38 500 USD. Likvidácie na burzách dosiahli neuveriteľných 200 miliónov USD, z čoho až 95 % tvorili longové obchody.

Dôvodom bolo zrejme aj obnovenie obchodovania s akciami a zlatom. Bitcoinu sa však podarilo udržať si dôležitú hranicu. V súčasnosti sa obchoduje na úrovni 40 781 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre