Cardano a ďalšie altcoiny môžu rásť
Cardano a ďalšie altcoiny môžu rásť. Zdroj: Shutterstock.com/Champ008

Skúsený analytik Michaël van De Poppe sa opäť podelil o svoje analýzy niektorých altcoinových projektov. Za obrovskú nákupnú príležitosť považuje najmä ekosystém Cardano. A ako sa pozerá na ostatné altcoiny?

Cardano má obrovský potenciál

Michaël van De Poppe patrí medzi najznámejších kryptomenových analytikov, ktorí pravidelne zverejňuje na svojom twitteri kvalitné a presné analýzy vybraných kryptomenových projektov.

Tentokrát si vybral ekosystém Cardano. Ten je podľa analytika pripravený na rast, a to najmä v dlhodobom horizonte. Platforma inteligentných kontraktov s natívnym tokenom ADA je aktuálne v zóne, ktorá je podľa analytika príležitosťou pre nakupujúcich investorov.

V prípade Cardana vidím dlhodobú a masívnu oblasť na nákup. Podľa mňa môže ísť dokonca o dno,“ uviedol Michaël van De Poppe.

Analýza Cardana od Van de Poppeho
Analýza Cardana od Van de Poppeho. Zdroj: Twitter

V čase písania tohto článku sa token ADA pohyboval na úrovni 0,393 dolárov.

Poppe sa zameral aj na ďalší blockchainový projekt Chainlink. V tomto prípade očakáva cenový rast až na úroveň 9,2 doláru, nakoľko sa token LINK dokázal vymaniť z klesajúceho trendu v rámci nízkeho časového rámca. V čase písania tohto článku sa LINK pohyboval na úrovni 7,8 dolárov.

Analýza tokenu LINK od Van de Poppeho
Analýza tokenu LINK od Poppeho. Zdroj: Twitter

Prečítaj si tiež: Bitcoin uzavrel október 6 % v zisku! Čo nás čaká v novembri?

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Potenciál budúceho rastu má aj token QNT, ktorý spravuje blockchain Quant. Ide o protokol, ktorý umožňuje interakciu viacerých blockchainov.

V prípade tohto altcoinu vidím dve úrovne, ktoré predstavujú zónu odrazu. Oblasť na úrovni 160 dolárov a taktiež aj úroveň 140 dolárov,“ dodal van de Poppe. QNT sa aktuálne obchoduje za 160,41 dolárov.

Analýza tokenu QNT od Van de Poppeho
Analýza tokenu QNT od Van de Poppeho. Zdroj: Twitter

Posledným projektom, ktorý je podľa analytika pripravený rásť, je token RSR, ktorý patrí do blockchainu Reserve Rights Token. Poppe očakáva v krátkom období prekonanie rezistencie na úrovni 0,007 dolárov. V čase písania tohto článku sa token RSR obchodoval na úrovni 0,006 dolárov.

Analýza tokenu RSR od Van de Poppeho
Analýza tokenu RSR od Van de Poppeho. Zdroj: Twitter

Ste fanúšikmi niektorých z vyššie uvedených altcoinov? O svoj názor a skúsenosť sa môžete podeliť v komentári nižšie.

Čítaj ďalej: 3 dôvody, prečo kryptomenu BNB čaká v nasledujúcich rokoch rast

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance