Čaká nás najlepších šesť krypto-mesiacov! Ste na to pripravení?

0

Obchodvoanie je náročná činnosť. Sledovať neustále trh, analyzovať Bitcoin a množstvo ďalších altcoinov a hľadať príležitosti na obchody s dobrým RRR (Risk to Reward Ratio) navyše zaberá množstvo času. Náš web – Trading11 – vznikol s cieľom pomôcť s touto činnosťou, ušetriť čas a vzdelať našich čitateľov.

Táto naša služba si okamžite našla množstvo zákazníkov a naše analýzy v platenej sekcii denne čítajú stovky obchodníkov. Prakticky od začiatku ste nás však pýtali, aby sme pridali aj niečo navyše – signály – teda konkrétne vstupy a výstupy, ktoré by ste mohli kopírovať a vytvárať tak zisk.

Bohužiaľ, toto nikdy nebolo cieľom Trading11. Vždy sme sa skôr snažili vzdelávať, ukazovať vám myslenie profesionálnych traderov a poskytovať komplexný prehľad o trhu s kryptomenami. Pred dvoma mesiacmi sme sa však rozhodli, že vám vyjdeme v ústrety a spojili sme sa so spoločnosťou Crypto Kingdom. Spoločne sme začali ponúkať unikátny produkt, vrámci ktorého získate všetky naše služby k tomu najkvalitnejšie signály v Česku a na Slovensku.

Rozširujeme spoluprácu s Crypto Kingdom

Po dvoch mesiacoch testovania sme od vás dostali množstvo pozitívnych ohlasov, a tak sme sa rozhodli našu spoluprácu expandovať. Ponúkame vám teda nové špeciálne členstvo vrámci ktorého získate dva mesiace signálov od Crypto Kingdom a našich analýz ZDARMA! 

Viac o produkte Signály & Analýzy 4+2 nájdete tu

Rok 2019 je pre kryptomeny úplne fenomenálny. Počiatočná stagnácia sa zmenila na exponenciálny rast, na ktorom bolo možné zarobiť stovky percent. Viete však o tom, že Signály od CK majú momentálne priemerný výnos až 20,1%?

Spoločnosť Crypto Kingdom nedávno prešla veľkou fúziou s Mike Crypto Group (MCG) a posledné dva týždne vytvárajú signály, ktoré naozaj nemajú konkurenciu. Viac infomácií získate už zajtra. Sledujte Trading11, nech vám to neujde (návod na aktivovanie notifikácií).

Ak teda máte záujem o naše spojené služby, neváhajte a vyskúšajte nový akciový 4+2 produkt za bezkonkurenčnú cenu. Vzhľadom na pozitívne ohlasy sme si istí, že budete spokojní a o pol roka prídete zas.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre