Buterin kritizuje Muska
Buterin kritizuje Muska. Zdroj: Shutterstock.com/KLYONA

Vitalik Buterin sa vyjadril k novým podmienkam na sociálnej sieti Twitter, ktoré zaviedol Elon Musk. Spoluzakladateľ Etherea uviedol, že na základe týchto faktov začína skúmať konkurenčné platformy, ktoré majú lepšie podmienky. Svojím vyjadrením nepriamo naznačil, že s tým, ako funguje teraz Twitter, nie je spokojný.

Aj ja sa pokloním lordovi Elonovi a budem mu platiť 8 dolárov mesačne. Klaňať sa a platiť však budem až vtedy, keď bude táto funkcia integrovaná do systému Android,“ uviedol Buterin.

Prečítaj si tiež: Dve najvplyvnejšie postavy zo sveta kryptomien chcú zachrániť odvetvie vzájomnou spoluprácou

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Musk však uviedol, že nemieni robiť žiadne výnimky. Platba 8 dolárov mesačne nie je povinná a platí pre každého, čiže aj preňho. Buterin už začal skúmať konkurenčné platformy, pričom najviac sa mu pozdáva Mastodon, o ktorom sa začína čoraz viac diskutovať, ako o ideálnej alternatíve Twiiteru, Redditu a Telegramu. Vitalik následne zverejnil príspevok, v ktorom sú uvedené všetky jeho prezývky na spomínaných sociálnych sieťach.

Spoluzakladateľ Etherea pred nedávnom reagoval aj na používateľov, ktorí od neho žiadajú sponzorské dary. Poprosil ich, aby prestali „žobrať o peniaze“ pre svoje projekty, keďže nie je schopný overiť si dôveryhodnosť týchto projektov.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance