Algorand získava významný fond
Algorand získava významný fond. Zdroj: Shutterstock, Muhammed AKAN

Projekt Algorand sa dočkal významnej podpory od spoločnosti Borderless Capital, ktorá spúšťa fond v hodnote pol miliardy dolárov.

Algorand a nový fond

Táto významná finančná podpora od kapitálovej spoločnosti Borderless Capital bude použitá na podporu projektov, ktorých hlavným cieľom je poháňať projekty novej generácie na blockchaine Algorand.

Fond s názvom ALGO Fund II bol oznámený 30. novembra prostredníctvom twitteru spoločnosti Borderless Capital.

Mohlo by ťa zaujímať: Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením – Inflácia neustále rastie, je potrebné dokúpiť BTC a ETH!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

To však nie je jediná významná novinka pre Algorand. 29. novembra bol oznámený vznik ďalšieho multistrategického fondu v hodnote 1,5 miliardy dolárov s názvom Hivemind Capital Partners. Tento projekt bude zameraný najmä na perspektívne kryptomenové hry či virtuálne svety. V rámci tohto oznámenia bolo odhalené, že prvým technologickým partnerom fondu Hivemind bude práve blockchain Algorand.

„Algorand je momentálne najefektívnejším blockchainovým softvérom novej generácie na trhu a predstavuje ďalšiu hranicu pre investičné príležitosti,“ uviedol Arul Murugan, jeden zo zakladajúcich partnerov spoločnosti Borderless Capital.

ALGO/BUSD
ALGO/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Podľa údajov portálu DeFi Llama je ALGO aktuálne na 36. mieste v rebríčku najväčších blockchainov podľa celkovej zablokovanej hodnoty s hodnotou 97,4 miliónov USD. V čase písania tohto článku sa cena tokenu ALGO pohybovala na úrovni 1,884 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance