Algorand získava významný fond
Algorand získava významný fond. Zdroj: Shutterstock, Muhammed AKAN

Projekt Algorand sa dočkal významnej podpory od spoločnosti Borderless Capital, ktorá spúšťa fond v hodnote pol miliardy dolárov.

Algorand a nový fond

Táto významná finančná podpora od kapitálovej spoločnosti Borderless Capital bude použitá na podporu projektov, ktorých hlavným cieľom je poháňať projekty novej generácie na blockchaine Algorand.

Fond s názvom ALGO Fund II bol oznámený 30. novembra prostredníctvom twitteru spoločnosti Borderless Capital.

Mohlo by ťa zaujímať: Robert Kiyosaki prišiel s novým vyjadrením – Inflácia neustále rastie, je potrebné dokúpiť BTC a ETH!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

To však nie je jediná významná novinka pre Algorand. 29. novembra bol oznámený vznik ďalšieho multistrategického fondu v hodnote 1,5 miliardy dolárov s názvom Hivemind Capital Partners. Tento projekt bude zameraný najmä na perspektívne kryptomenové hry či virtuálne svety. V rámci tohto oznámenia bolo odhalené, že prvým technologickým partnerom fondu Hivemind bude práve blockchain Algorand.

„Algorand je momentálne najefektívnejším blockchainovým softvérom novej generácie na trhu a predstavuje ďalšiu hranicu pre investičné príležitosti,“ uviedol Arul Murugan, jeden zo zakladajúcich partnerov spoločnosti Borderless Capital.

ALGO/BUSD
ALGO/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Podľa údajov portálu DeFi Llama je ALGO aktuálne na 36. mieste v rebríčku najväčších blockchainov podľa celkovej zablokovanej hodnoty s hodnotou 97,4 miliónov USD. V čase písania tohto článku sa cena tokenu ALGO pohybovala na úrovni 1,884 USD.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Miroslav

Chainge finance ma zablokovanu hodnotu 120 mil USD a nik o nom nepise.