Protokol Algorand
Protokol Algorand. Zdroj: Shutterstock, Muhammed AKAN

Algorand ako sieť budúcnosti, ktorá bude v dlhodobom horizonte diktovať trend? Veľmi pozitívna predikcia, ale nie nereálna. Prišiel s ňou veľmi populárny človek zo sveta kryptomien, ktorý stojí za spoločnosťou SkyBridge Capital. Anthony Scaramucci je v prípade ALGO jednoznačne bullish.

Mohlo by ťa zaujímať: Je závislosť na kryptomenách skutočná? Problematiku vníma aj Elon Musk

Algorand je budúcnosť

Algorand je open-source platforma, alebo aj blockchainový protokol pre novú generáciu finančných produktov. Dokáže konkurovať veľkým platobným a finančným sieťam. Sieť taktiež ponúka dokonalé inteligentné kontrakty. Okrem iného disponuje aj natívnym tokenom ALGO, ktorý v podstate slúži ako výmenný prostriedok a uchovávateľ hodnoty. Používatelia majú možnosť tento token využívať aj na staking.

Scaramucci sa v rozhovore pre Real Vision vyjadril, že Algorand je z hľadiska využitia v reálnom svete jasnou jednotkou. SkyBridge Capital uzavrela 13. septembra významnú spoluprácu so spoločnosťou NAX, ktorá prinesie veľké množstvo digitálnych aplikácií, ktoré sú založené na protokole ALGO.

Prečítaj si tiež: Rusko je krajina s nekonečnými možnosťami – Miestny kryptotrh dosiahol obrat 500 miliárd dolárov!

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

„Skybridge získava sériu významných fondov. Prvý fond bude mať k dispozícií 250 miliónov USD. Hlavným cieľom je umožnenie prístupu inštitucionálnym investorom do sveta decentralizovaných financií. Plánujeme zorganizovať roadshow v šiestich veľkých mestách, aby sme zdôraznili, že Algorand bude základným protokolom budúcnosti.“

Podľa Scaramucciho je budúcnosť nasmerovaná do rúk troch hlavných sietí, Bitcoinu, Etherea a Algorandu.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Hal

Nie nadarmo si ho vybrali Pre buducnost hospodarstva v Salvadore popri Bitcoine.Ziadne Cardano ani inu siet.Cena ale stagnuje,nerobia sa okolo neho velke vlny ako pri Ade,co je skoda.

Last edited 28 days ago by Hal