Veľryby akumulujú Bitcoin
Veľryby akumulujú Bitcoin. Zdroj: Shutterstock.com/Overearth

Kryptotrh momentálne zažíva býčiu rally po dlhodobom medveďom trhu. Bitcoin zobrazuje reverzný vzor, ​​zatiaľ čo ostatné altcoiny ho nasledujú tiež. Aktivity veľrýb každým dňom rastú, pričom cena závisí aj od transakcií s veľrybami.

Whale Alert je blockchainový sledovací a analytický systém, ktorý posiela tweety o zaujímavých transakciách hneď, ako k nim dôjde. Nadšenci kryptomien môžu každý deň sledovať zaujímavé transakcie rôznych kryptomien, ktoré sa presúvajú z jednej peňaženky do druhej. Podobne 26. marca bolo 1 000 BTC prevedených veľrybami z neznámej peňaženky na burzu Gemini.

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Prečítaj si tiež – Prílevy do bitcoinových ETF lámu rekordy – odrazí sa to na cene?

Bitcoin definitívne prerazil trojuholník

Mainstreamové kryptomeny sú cieľom veľrýb. Okrem toho je ETH tiež jednou z často používaných kryptomien, ktoré sa ukladajú do peňaženiek. Prax presúvania a skladovania kryptomien neustále prináša v budúcnosti väčší zisk.

V súčasnosti Bitcoin nabral vzostupný trend a zdá sa, že je v stave definitívneho ukončenia viac ako dvojmesačnej akumulačnej štruktúry. Zrušenie tejto úrovne rezistencie môže pomôcť pri pokračovaní mierneho vzostupného trendu. Navyše, ak budú veľryby pokračovať v akumulácii, odzrkadlí sa to aj na cene.

Mohlo by ťa zaujímať – Veľké bitcoinové adresy držiace vyše 1 000 BTC prudko akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre