Bitcoin drží support vlajky
Bitcoin drží support vlajky. Zdroj: Shutterstock.com/Iaremenko Sergii

Bitcoin sa momentálne nachádza stále nad kľúčovým supportom celej medvedej vlajky, ktorá nebola porušená od vzniku z januára tohto roka. Ide o významný pattern a preto sa môže rozhodnúť každou chvíľou, či v ňom cena bude pokračovať, alebo support zlyhá a vytvorí sa nový korekčný leg.

Trhová cena sa navyše obchoduje v čase písania článku priamo na hladine point of control, čo je najvýznamnejšia a najviac obchodovaná oblasť celej medvedej vlajky. Keďže cena kontaktovala point of control zhora nadol, tak by mala táto oblasť slúžiť ako supportná. Preto najbližšie dni budú veľmi významné.

Bitcoin drží support vlajky
Bitcoin drží support vlajky. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Burzy masívne strácajú zostatky – na trhu je stále viac hodlerov

Bitcoin rozhodne už čoskoro

Hlavná kryptomena stále dosahuje krátkodobé klesajúce minimá aj maximá. Tempo klesajúceho trendu ustupuje a nachádzame sa priamo na supportnej zóne. Ak cena čoskoro nevytvorí reverziu, ideálne za podpory objemov, tak sa prepadne pod tento support. Reverzia však nastane, až keď cena prekoná posledné maximum na hladine 41 000 $.

Ak cena túto hladinu maxima prekoná, môžeme hovoriť o potvrdenom krátkodobom rastúcom trende s targetom na zhruba 43 000 $. Zatiaľ však cena nesignalizuje tento scenár. Keďže sentiment sa môže zmeniť z hodiny na hodinu, je dôležité oboznámiť sa s oboma scenármi.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 5 najdôležitejších aktuálnych metrík BTC podľa Glassnode

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre