Bitcoin sa odrazil od 39 000.
Bitcoin sa odrazil od 39 000. Zdroj: Shutterstock.com/PopTika

Binance

Bitcoin nakoniec dokázal vytvoriť lokálne minimum na supporte 39 000 $ a stále sa tak drží v dlhodobej medvedej vlajke na supportnej zóne. Na druhej strane je dôležité, že sa mu stále nepodarilo dosiahnuť krátkodobé rastúce maximum a tým tak nedošlo k potvrdeniu reverzie a cena pokračuje v sideway pohybe.

Objemy počas posledného odrazu prudko vzrástli v prospech býkov, no nejde o závratné čísla. Napriek tomu ide o bullish signál. Najbližší target na rezistencii 42 000 $ je prvou hodnotou, ktorú budeme sledovať. Najviac bullish target v súčasnosti sledujeme na 44 000 $. Zatiaľ však cena nepotvrdila rastúci trend.

Bitcoin sa odrazil od 39 000
Bitcoin sa odrazil od 39 000. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – Táto on-chain metrika signalizuje dno korekcie Bitcoinu

Bitcoin sa odrazil od 39 000 $

V prípade bearish legu budeme sledovať supporty na hladinách 39 000 $ a 35 000 $. Z dlhodobého hľadiska stále platí, že nákupná zóna je okolo 30 000 $ do dlhodobého držania. Zatiaľ však nemáme dôvod z krátkodobého hľadiska tento support sledovať. Krátkodobo sme totižto bullish.

Cene sa posledným odrazom podarilo aj prelomiť rezistenciu z maxím korekčného legu a tým sa definitívne ukončil tento leg. RSI medzitým prekonalo 50 bodov a signalizuje rastúci trend. Samotná cena to však ešte nepotvrdila. Na to potrebuje prekonať posledné krátkodobé maximum.

Mohlo by ťa zaujímať – Peter Brandt hovorí, že Bitcoin by sa za dva roky mohol zvýšiť až 10-krát

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre