Bitcoin priamo na supporte
Bitcoin priamo na supporte. Zdroj: Shutterstock.com/vinnstock

Bitcoin opäť dosiahol klesajúce lokálne maximum z krátkodobého hľadiska a rešpektuje tak rezistenciu z maxím korekcie. V tomto týždni sa bude rozhodovať o ďalšom smerovaní hlavnej kryptomeny, keďže hladina supportu a rezistencie je vo veľmi úzkom cenovom intervale. Podarí sa cene udržať support?

Trhová cena sa nachádza priamo na supporte vlajky, no na druhej strane chýbajú bullish objemy, ktoré boli prítomné pri predošlých lokálnych minimách tohto patternu. Sentiment je preto stále bearish a support, ktorý budeme sledovať, je na hladine 35 000 $. Z dlhodobého hľadiska to bude support 30 000 $.

Bitcoin na supporte medvedej vlajky
Bitcoin na supporte medvedej vlajky. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Bitcoin rozhodne už tento týždeň

Ak chceme pomýšľať nad reverziou, cena musí buď najprv ísť sideway priamo na support a následne prekonať posledné maximum, alebo jednoducho support neudrží. Dôvodom, prečo sa cena neodrazila hneď od supportu ako v predošlých prípadoch, môže byť fakt, že sa nachádza priamo na point of control.

Dlhodobé vyhliadky sú pre Bitcoin stále bullish, no z krátkodobého a strednodobého hľadiska môže hlavnej kryptomene trvať aj ďalších niekoľko mesiacov, kým sformuje dno korekcie.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin analýza – cena je na kľúčovom supporte vlajky, rozhodne sa do pár dní

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre