Bitcoin je priamo na supporte
Bitcoin je priamo na supporte. Zdroj: Shutterstock.com/logoboom

Binance

Bitcoin opäť dosiahol klesajúce lokálne minimum z krátkodobého hľadiska, a to priamo na hlavnom supporte medvedej 4-mesačnej vlajky. Objemy býkov však nie sú prítomné a čím ďalej, tým viac klesajú v porovnaní s posledným obdobím. Trhová cena je navyše v úzkom pásme medzi rezistenciou a supportom.

Úzke pásmo nasvedčuje tomu, že každú chvíľu sa rozhodne o pokračovaní Bitcoinu. Očakávať môžeme z krátkodobého hľadiska zvýšenú volatilitu, keďže cena prekoná jednu z dôležitých hladín. Trhová cena sa momentálne nachádza na point of control cca 39 000 $ a stále teda udržuje supportnú úroveň vlajky.

Bitcoin je priamo na supporte
Bitcoin je priamo na supporte. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Bitcoin priamo na supporte

Hlavná kryptomena je momentálne v bearish sentimente a ak objemy budú absentovať aj naďalej, tak sa pozrieme na nový korekčný leg. Z krátkodobého hľadiska sledujeme support 35 000 $ a z dlhodobého hľadiska 30 000 $ a týždenný indikátor MA200, ktorý predstavuje ideálnu nákupnú zónu a vždy sa na ňom vytvorilo dlhodobé dno.

Naopak, ak uvažujeme nad reverziou, v takom prípade cena musí prekonať rezistenciu z maxím korekcie a navyše aj posledné maximum na hladine zhruba 41 000 $. Z dlhodobého hľadiska som stále nastavený bullish a očakávam, že Bitcoin dosiahne dno v tomto roku v priebehu niekoľkých mesiacov.

Mohlo by ťa zaujímať: Návod – význam a pôvod pojmov bearish a bullish v tradingu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre