Bitcoin opäť nad supportom.
Bitcoin opäť nad supportom. Zdroj: Shutterstock.com/ViewFinder nilsophon

Bitcoin nakoniec vytvoril ďalší korekčný leg. Bearish sentiment teda prevláda a cena sa opäť dostala na hlavný support. Otázkou zostáva, či sa cene podarí tento support fungujúci od začiatku roka udržať alebo nie. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým pokračuje sideway a dosahuje 41,77 %.

Napriek tomu, že nastala ďalšia krátkodobá korekcia, cena sa odráža a formuje ďalšie lokálne minimum, ktoré je rastúce. Cena sa pomerne dlho zdržuje nad supportom medvedej vlajky a býci nie sú schopní vytlačiť cenu do dlhodobejšieho trendu smerom nahor. Navyše je dosť možné, že ďalšie maximum bude klesajúce.

Bitcoin opäť na supporte.
Bitcoin opäť na supporte. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – Ekonóm predpovedá, že reakcia Fedu na infláciu posunie kryptomeny vyššie

Bitcoin opäť na supporte

Ak cena nedokáže prekonať posledné maximum 43 000 $, tak sa sformuje sideway pohyb. Následne bude dôležité sledovať ďalší kontakt so supportom. Nachádzame sa totižto v medvedej vlajke, ktorá by sa mala aj uzavrieť medvedím legom. V tomto bearish scenári budeme sledovať supportné oblasti.

Dôležitými supportami sú hladiny 39 000 $ a 36 000 $. Prepad ešte hlbšie až na 30 000 $ by predstavoval ideálnu nákupnú príležitosť do dlhodobej pozície. Ak cena v budúcnosti prekoná support vlajky a nedostane sa späť nad tento support do 24 hodín, bude to definitívne ukončenie patternu.

Mohlo by ťa zaujímať – TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou na investovanie v apríli 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre