Bitcoin mseruje na 35 000 $.
Bitcoin mseruje na 35 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/CKA

Binance

Bitcoin aktuálne pokračuje v korekcii a nedávno vytvoril prepad 3 % za jedinú hodinu. Ide o dôležitú sviečku, ktorá potvrdila ukončenie medvedej vlajky, ktorá bola aktuálna od začiatku roka. Poďme sa teda pozrieť na to, aké suppportné úrovne je potrebné sledovať a ako to vyzerá s cenou na najbližšie obdobie.

Z krátkodobého hľadiska sledujeme supporty na zónach 39 000 $, 35 000 $ a 30 000 $. Práve zóna okolo 30 000 $ predstavuje spodnú hranicu celej sideway štruktúry, ktorá sa tvorí od začiatku roka 2021. Z krátkodobého hľadiska tak ostávame bearish a z dlhodobého hľadiska naopak bullish.

Bitcoin mieri na 35 000 $
Bitcoin mieri na 35 000 $. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Pre Bitcoin nastane životná akumulačná fáza, hovorí analytik Benjamin Cowen – tu je dôvod

Bitcoin mieri na 35 000 $

Kým cena nevytvorí zastavenie volatility a rastúce minimá a maximá, nie je dôvod hovoriť o reverzii. Navyše, RSI aj z krátkodobého hľadiska dosahuje neutrálnu fázu a je tu priestor na pokračovanie prepadu. Zatiaľ sme ďaleko aj od pozitívnej divergencie. Aj reverzia trendu by v súčasnosti bola iba vzhľadom k poslednému korekčnému legu.

Ak by sme chceli identifikovať reverziu dlhodobej korekcie, museli by sme prekonať dlhodobé maximum 48 000 $. Na túto hodnotu sa však najbližšie obdobie nepozrieme. Na druhej strane je možné, že sa nachádzame vo finálnej fáze korekcie a práve prepad na hlavný support 30 000 $ bude znamenať ideálny čas na nakupovanie.

Mohlo by ťa zaujímať – Peter Brandt hovorí, že Bitcoin by sa za dva roky mohol zvýšiť až 10-krát

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Rektor
Rektor
1 mesiac dozadu

Pekny odhad, skoro iste pisete malokedy no teraz ste dostaly pekny rekt