Bitcoin bude ďalej padať
Bitcoin bude ďalej padať. Zdroj: Shutterstock.com/MP Art

Bitcoin stagnuje tesne pod hladinou 40 000 $ a zatiaľ stále nedosiahol klesajúce minimum ani z krátkodobého hľadiska. Stačí však aj menší prepad a situácia sa okamžite zmení. Dominancia hlavnej kryptomeny medzitým pokračuje v sideway pohybe a dosahuje hladinu 41,62 %.

Na grafe Bitcoinu sme z krátkodobého hľadiska bearish a z dlhodobého hľadiska bullish. Cena sa začala zdržovať pod supportnou hladinou medvedej vlajky, a preto očakávam pokračovanie korekcie na najbližšie supportné oblasti. Okrem toho posledný odraz od supportu bol podstatne slabší v porovnaní s predošlými dlhodobými minimami.

Bitcoin bude ďalej klesať
Bitcoin bude ďalej klesať. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Mohlo by ťa zaujímať: Ekonóm predpovedá, že reakcia Fedu na infláciu posunie kryptomeny vyššie

Bitcoin je bearish

Supporty, ktoré budeme sledovať, sú na hladine 37 000 $ a 35 000 $. Kde sa cena zastaví, nevie nikto, no budeme sledovať prerazenie rezistencie z maxím korekcie a vyššie krátkodobé minimá s maximami. Z dlhodobého hľadiska pôjde skôr o príležitosť dokupovať, no ak by cena predsa len spadla ešte nižšie, budeme pravdepodobne svedkami dlhodobého dna.

To znamená, že ak cena spadne na 30 000 $, čo je hlavný support 1 pol ročnej sideway štruktúry, pôjde o ideálnu nákupnú zónu. Signál na krátkodobé pokračovanie korekcie nastane vtedy, keď Bitcoin zlyhá na hladine 38 500 $, resp. na hladine posledného krátkodobého minima.

Prečítaj si tiež: TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou na investovanie v apríli 2022

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre