Bitcoin je na hlavnom supporte
Bitcoin je na hlavnom supporte. Zdroj: Shutterstock.com/allstars

Binance

Bitcoin aktuálne pokračuje v korekčnom legu a opäť sa dostáva pod hladinu 40 000 $. Blížime sa tak k predošlému krátkodobému lokálnemu minimu, ktorého prekonanie môže znamenať pokračovanie korekcie aj pod ďalší support. Akú hladinu sledovať v prípade, že Bitcoin neudrží súčasnú hladinu supportu?

Trhová cena je blízko predošlého minima na 38 500 $. Navyše, na tejto zóne sa nachádza point of control a je tak pravdepodobné, že cena tu bude vytvárať dôležitý volatilný pohyb. Ak cena tento support neudrží, v hre je aj pokračovanie korekcie. Najbližšie supporty sa potom nachádzajú na 37 000 $ a 35 000 $.

Bitcoin nad hlavným supportom
Bitcoin nad hlavným supportom. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Bitcoin je na polceste k ďalšiemu halvingu

Bitcoin na kľúčovom supporte

Viac bullish scenár by znamenal, že cena BTC ide sideway práve okolo hladiny point of control a po tejto štruktúre by sa vytvoril bullish leg. Zatiaľ však o zmene trendu možno len ťažko hovoriť, keďže od prekonania posledného maxima sme ďaleko. Napriek tomu ani nemôžeme stále hovoriť o definitívnom ukončení vlajky.

Ak chceme pomýšľať nad scenárom, kde Bitcoin udrží súčasný support, musíme sledovať bullish objemy priamo na odraze lokálneho minima. Objemy zatiaľ absolútne nevidno, a preto bude cena krátkodobo padať. Len čo však bullish objemy prudko vystrelia, tvorba lokálneho minima pôjde ruka v ruke s týmto indikátorom.

Mohlo by ťa zaujímať: Ekonóm predpovedá, že reakcia Fedu na infláciu posunie kryptomeny vyššie

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre