Bitcoin stagnuje na 40 000 $
Bitcoin stagnuje na 40 000 $. Zdroj: Shutterstock.com/kitti Suwanekkasit

Bitcoin za posledný deň viac-menej stagnuje priamo na supporte 40 000 $, no zatiaľ nedošlo k významnému odrazu smerom nahor a korekcia je stále v hre. Ak by aj cena dokázala vytvoriť rastúci leg, pravdepodobne by bol krátkodobý v rámci korekčnej štruktúry. Dominancia hlavnej kryptomeny medzičasom opäť klesla na 41,45 %.

Bitcoin stagnuje na 40 000 $ a zatiaľ to nevyzerá tak, že by korekcia mala skončiť na tejto hladine. Ak by došlo k odrazu, očakávam maximálne býčí leg na hladinu 42 000 $, čo je point of control celej medvedej vlajky, ktorá je aktuálna od začiatku roka.

Bitcoin drží 40 000 $
Bitcoin drží 40 000 $. Zdroj: TradingView

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si tiež – Čo ukázalo prvé stretnutie Bitcoinu s vysokou infláciou?

Bitcoin stagnuje na 40 000 $

Čo v prípade, ak cena neudrží súčasný support? Poďme sa pozrieť na medvedie scenáre. Prvým supportom by v tomto scenári bola hladina okolo 36 000 $ a následne 30 000 $. Práve zóna okolo 30 000 $ predstavuje spodnú hranicu celej sideway flatovej štruktúry, ktorá je aktuálna už 16 mesiacov.

Z dlhodobého hľadiska Bitcoin stále dosahuje rastúce minimá aj maximá. Navyše, po dosiahnutí ATH cena prvýkrát v histórii vytvorila flatovú štruktúru a tak by táto štruktúra mala predstavovať z dlhodobého hľadiska pokračovanie rastúceho trendu a do budúcnosti bude  predstavovať silný support.

Mohlo by ťa zaujímať – Ktoré kryptomeny majú najvyššiu návratnosť investícií pri stakingu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre