Je aktuálne ten najlepší čas nakúpiť Bitcoin?
Je aktuálne ten najlepší čas nakúpiť Bitcoin? Zdroj: Shutterstock, Wit Olszewski

Binance

Populárny analytik PlanB opäť komentoval aktuálnu situáciu okolo Bitcoinu. Podľa neho Bitcoin v súčasnosti predstavuje najlepšiu príležitosť pre býkov v celej jeho histórii.

PlanB a Bitcoin

Veľmi obľúbený a známy kryptomenový analytik PlanB tvrdí, že ak sa neudeje nič závratného a zlého, Bitcoin čaká v najbližšom období veľmi svetlá budúcnosť. Tento názor vyjadril v rozhovore pre youtubový kanál Blockware Intelligence. V čom vidí hlavné pozitíva pre býkov a BTC?

S rizikom, že ma budú nazývať ,moon boyʻ, všetky signály, či už sa pozeráte fundamentálne, ako napríklad stock-to-flow alebo on-chain, realizované objemy alebo iné zaujímavé metriky, alebo v správach, makro správach, počte krajín, ktoré sa otvárajú Bitcoinu. Všetko je extrémne pozitívne.“

PlanB je autorom známeho modelu S2F, ktorý v podstate porovnáva ponuku BTC s rýchlosťou jeho produkcie. Aj keď najsilnejšia kryptomena nevykazovala v poslednom období dostatočný výkon, PlanB stále tvrdí, že sú v hre obrovské býčie útoky.

Samozrejme, môže prísť nejaká čierna labuť. Samozrejme, môže sa stať niečo, čo sme v minulosti nevideli alebo čo je skutočnou čiernou labuťou, ale volatilita je nízka aj prémie futures sú nízke.“

Prečítaj si tiež: Binance pokračuje v masívnom spaľovaní – tentokrát sa spálili tokeny BNB v hodnote viac ako 740 mil. dolárov

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

PlanB v tom má jasno. Aktuálne je tá najlepšia možná doba na investovanie do Bitcoinu.

Spiace mince, ľudia v zisku, ľudia v strate, neviem si to predstaviť. Pokiaľ nenastane nič negatívne, akýkoľvek zlý scenár, tak je toto jedna z najlepších príležitostí na nákup, akú sme v celej histórii Bitcoinu videli. Je to porovnateľné so začiatkom roka 2016, 2011, 2013 alebo dokonca 2012. Začiatok býčej série. Viem, že to znie ako rečičky, ale ja sa na to pozerám takto.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre