Bitcoin na vzostupe.
Bitcoin na vzostupe. Zdroj: Shutterstock.com/amonphan comphanyo

Bitcoin sa nachádza v rastúcom legu, ktorý trvá od minima na point of control 39 000 $ a práve testuje hladinu prvej rezistencie. Z krátkodobého hľadiska ostávame teda bullish a takisto aj z dlhodobého. Medzitým dominancia hlavnej kryptomeny pokračuje v sideway pohybe a momentálne sa nachádza na 41,67 %.

Z krátkodobého hľadiska stále sledujeme targety 42 000 $ a 44 000 $. Hladina 42 000 $ je lokálny bod kontroly s vysokými objemami počas vlajky a hladina 44 000 $ predstavuje hornú hranicu vysokých objemov. Ak by došlo k zamietnutiu rastu, je možné, že sa opäť pozrieme na support vlajky.

Bitcoin v rastúcom trende
Bitcoin v rastúcom trende. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež – TOP 5 kryptomien s malou kapitalizáciou na investovanie v apríli 2022

Bitcoin na vzostupe

Pozitívom je, že počas všetkých odrazov od supportu na grafe boli zaznamenané rastúce býčie objemy. Celkovo počas medvedej vlajky prevládali objemy počas miním. V súčasnosti je cena stále v sideway štruktúre nad supportom a čakáme na prerazenie posledného maxima, ktoré je priamo na trhovej cene.

Keďže nedošlo k zamietnutiu, môžeme predpokladať, že sa to cene nakoniec podarí. Vlajka, v ktorej sa cena nachádza, je aktuálna už od začiatku roka a ide o dlhodobý pattern. Keď cena prerazí jednu z týchto trendoviek, pôjde o dlhodobý signál a určí to smerovanie Bitcoinu z dlhodobého hľadiska.

Mohlo by ťa zaujímať – Táto on-chain metrika signalizuje dno korekcie Bitcoinu

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre