Bitcoin sformoval dno
Bitcoin sformoval dno. Zdroj: Shutterstock.com/Ryan H Cease

Bitcoin z krátkodobého hľadiska dokázal vytvoriť 123 bottom formation pattern a prerazil rezistenciu na point of control. Vstupujeme tak do nového krátkodobého rastúceho trendu. Tento odraz bol dokonca potvrdený aj navýšením bullish objemov rovnako ako v prípade predošlých miním vlajky.

Bitcoin potvrdil rastúci trend pri prerazení 39 000 $, pretože práve tam sa nachádzalo posledné krátkodobé lokálne maximum a taktiež je tu hladina point of control. Momentálne sledujem target na hladine 41 000 $. Nezabúdajme však na fakt, že súčasný rastúci trend je stále súčasťou dlhodobej medvedej vlajky.

Bitcoin potvrdil dno
Bitcoin potvrdil dno. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Warren Buffett premeškal 300 % zisk Bitcoinu, odkedy ho nazval jed na potkany

Bitcoin krátkodobo bullish

Pattern, v ktorom sa cena nachádza od začiatku roka, by sa mal ukončiť klesajúcim trendom. Či však cena naozaj tento pattern takto ukončí, ukáže len čas. Ak by však cena predsa len spadla pod support vlajky, následne budeme sledovať targety 35 000 $, 30 000 $ a týždenné MA200.

Z krátkodobého hľadiska však ostávame bullish. Najviac bullish scenár momentálne vidím na hladine 41 000 $ a na point of control celej vlajky – 42 000 $. Ak chceme rozmýšľať nad dlhodobejším trendom, musia byť prítomné bullish objemy dlhodobejšie. Zatiaľ to ale vyzerá na klasický krátkodobý trend.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin zaznamenal najväčšiu kapituláciu hodlerov v histórii

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre