Bitcoin a pozitívna divergencia
Bitcoin a pozitívna divergencia. Zdroj: Shutterstock.com/Larina Marina

Binance

Bitcoin momentálne formuje krátkodobé lokálne rastúce minimum, ktoré však zatiaľ nepotvrdil. Napriek tomu cena stále nezaznamenala výpredaj a RSI už dlhšie signalizuje pozitívnu divergenciu, pričom indikátor vystúpil z fázy prepredanosti na 4H. Z tohto hľadiska môžeme uvažovať nad krátkodobým rastúcim legom.

Prvý target, ktorý sledujem, je na hladine 41 000 $, čo je zároveň aj oblasť rezistencie. V prvom rade bude potrebné dosiahnuť rastúce minimum, potom prekonať rezistenciu z maxím korekcie a následne point of control na 39 000 $. Z takémuto pohybu môže dôjsť každú chvíľu. Ideálne by bolo dosiahnuť aj bullish objemy.

Bitcoin a pozitívna divergencia
Bitcoin a pozitívna divergencia. Zdroj: TradingView

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Prečítaj si tiež: Podľa halvingovej analýzy Bitcoin dosiahne absolútne dno na zóne 24 000 $

Bude Bitcoin krátkodobo rásť?

Oblasť okolo point of control slúži ako supportná oblasť, ak do nej cena vstupuje zhora nadol. Navyše, aj samotný support vlajky je prítomný priamo na trhovej cene. Ak by totižto cena túto supportnú oblasť neudržala, nastala by zvýšená volatilita smerom nadol s prvou supportnou oblasťou okolo 35 000 $.

Z dlhodobého hľadiska medzitým cena Bitcoinu stále dosahuje rastúce minimá aj maximá. Najviac bearish trend očakávam na oblasti 30 000 $ až 25 000 $. Cena by tak kontaktovala MA200 na týždennom grafe a išlo by o ideálnu nákupnú zónu, tak ako vždy v minulosti na tomto indikátore.

Mohlo by ťa zaujímať: TOP 3 spôsoby, ako profitovať aj počas medvedieho trhu kryptomien

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre