Kryptomena XRP
Kryptomena XRP. Zdroj: Shutterstock.com/leksiv

Blockchain Ripple stále bojuje v zrejme najdlhšom súdnom spore vo svete kryptomien proti SEC-u (Americká komisia pre cenné papiere). Tento faktor však podľa najnovších údajov nijako neovplyvňuje investorov, ktorí prejavujú veľký záujem o natívny token XRP.

XRP budí záujem investorov

Podľa najnovších údajov spravodajského portálu Santiment je natívny token siete blockchainu Ripple XRP v súčasnosti jednou z najžiadanejších kryptomien na trhu spoločne s projektmi BNB, CAKE a THETA. Údaje od portálu Santiment boli analyzované počas posledných 7 dní.

Prečítaj si tiež: Udalosť týždňa: Binance začína spoluprácu s gigantom Mastercard, sprístupnia kryptomeny desiatkam miliónov ľudí!

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

Dlhodobá korekcia na trhu s kryptomenami sa stále neskončila a nebolo to inak ani počas posledných 7 dní. Santiment sa však zameral na mince, ktoré dokázali počas tohto nepriaznivého obdobia rásť. Sem spadá aj projekt XRP, ktorý vzbudzuje u investorov prekvapivo veľký záujem.

XRP/USDT
XRP/USDT 4H TF. Zdroj: TradingView

Token XRP sa dokázal počas posledných troch mesiacov viackrát odraziť na cenovej úrovni 0,335 dolárov, takže ju môžeme považovať za dôležitý support. Pozitívny výhľad do budúcnosti tak dokazuje potenciálny cenový rast, rastúci záujem investorov a pozitívny sentiment.

Čítaj ďalej: EÚ chce zakázať stablecoiny! Môže to spôsobiť fatálne následky

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance