Burza Binance podporí sieť Polygon počas dôležitej aktualizácie
Burza Binance podporí sieť Polygon počas dôležitej aktualizácie. Zdroj: Shutterstock, Vladimir Kazakov

Binance

Najpopulárnejšia kryptomenová burza Binance bude podporovať najnovšiu aktualizáciu a hard fork siete Polygon.

Binance a Polygon

Najnovšia aktualizácia a hard fork siete Polygon by sa mali uskutočniť pri bloku Polygon 23 850 000. Tento proces by sa mal predbežne odštartovať 18. januára o 08:00 UTC. So začiatkom dôležitej aktualizácie je spojené aj pozastavenie vkladov a výberov tokenu MATIC, ktoré by malo trvať približne do 07:00 UTC.

Burza Binance informovala fanúšikov, že počas tejto významnej aktualizácie nebude žiadnym spôsobom ovplyvnené obchodovanie s tokenom MATIC. Binance zabezpečí všetky technické požiadavky, ktoré si vyžaduje táto dôležitá udalosť.

Prečítaj si tiež: Oplatí sa teraz nakupovať kryptomeny? Dlhodobý pohľad na trh

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Burza ďalej informovala, že vklady a výbery tokenov MATIC budú obnovené hneď po stabilizovaní procesu modernizácie siete. Takže až v čase, keď bude sieť úplne stabilná.

Čo prinesie nová aktualizácia?

Nová aktualizácia siete Polygon prinesie mechanizmus spaľovania tokenov, ktorý bude závisieť od aktivity na sieti.

Aktualizácia EIP-1559 v podstate odstráni štandardný transakčný mechanizmus aukčného typu. Celý proces bude obohatený o základný poplatok za všetky vykonané transakcie a prioritný poplatok, ktorým sa urýchlia transakcie počas stavu preťaženia. Takže základný poplatok sa spáli podobne ako v prípade siete ETH.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre