Burza Binance zrealizovala významný krok
Burza Binance zrealizovala významný krok. Zdroj: Shutterstock, increation87

Najznámejšia kryptomenová burza Binance získala väčšinový podiel v spoločnosti Swipe ešte v júli roku 2020. Podľa najnovšieho oznámenia burza sfinalizovala úplné prevzatie spoločnosti.

Binance a Swipe

Burza Binance v júli roku 2020 odkúpila väčšinový podiel spoločnosti Swipe. Táto spolupráca by mala významne dopomôcť k napredovaniu prijatia kryptomien prostredníctvom prepojenia fiatových a digitálnych mien.

Swipe je významným poskytovateľom kryptografických kariet Visa. Binance tak podľa najnovších správ získala zvyšné nesplatené akcie. Týmto krokom burza umožní svojim používateľom realizovať platby kryptomenami vo viac ako 70 miliónoch miest po celom svete. Čo je však taktiež veľmi dôležité, burza môže vďaka tomuto kroku konkurovať maloobchodným poskytovateľom kryptografických služieb, ako sú napríklad PayPal či MasterCard.

Po úplnom sfinalizovaní tohto obchodu odstúpi súčasný generálny riaditeľ spoločnosti Swipe Joselito Lizarondo.

Prečítaj si tiež: Spoločnosť MicroStrategy opäť nakupovala Bitcoin – tentokrát za 94,2 milióna USD!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Najznámejšia kryptomenová burza aj napriek problémom s regulačnými orgánmi ďalej rozširuje svoje služby. Vďaka novým službám a produktom tak upevňuje svoju pozíciu č. 1 na kryptomenovom trhu.

Ešte v novembri sa generálny riaditeľ Binance Changpeng Zhao vyjadril v rozhovore s francúzskym ministrom Cédricom O., že burza investuje 115 miliónov USD pre inováciu blockchainovej technológie vo Francúzsku a v EÚ.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance