Ethereum Name Service
Ethereum Name Service. Zdroj: Google

Najväčšia kryptomenová burza Binance spúšťa projekt Ethereum Name Service. Trendová technológia je veľmi významným a revolučným krokom.

Prečítaj si tiež: Ripple spúšťa projekt, ktorý otvára finančným inštitúciám dvere do sveta kryptomien

Binance a Ethereum Name Service

Burza Binance oficiálne zalistovala projekt ENS, ktorý bude zozačiatku možné obchodovať v pároch s BTC, BNB, BUSD či USDT.

Čo to vlastne Ethereum Name Service je? Ide o open-source systém, ktorý bol vyvinutý v sieti ETH. Hlavným cieľom tohto projektu je zabezpečiť jednoduché a pohodlné názvy adries vo formáte „name.eth”, ktoré by nahradili aktuálne zložité a častokrát zle čitateľné mená adries. Zjednodušenie používania siete ETH môže výrazne zvýšiť prílev nových užívateľov do blockchainu.

Schéma Ethereum Name Service
Schéma Ethereum Name Service. Zdroj: u.today

Mohlo by ťa zaujímať: Počet hodlerov Shiba Inu sa blíži k 1 miliónu – dokáže to ovplyvniť cenu?

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Dokáže projekt spôsobiť revolúciu?

Vytvorením menného servera Ethereum budú môcť používatelia prijímať platby, alebo jednoducho sa podeliť o údaje o adrese svojej kryptomenovej peňaženky bez toho, aby si museli niečo evidovať či zapisovať. Tento častokrát zdĺhavý a zložitý proces možno skúsení užívatelia nevnímajú ako náročný, ale pre nováčikov vo svete kryptomien to môže byť veľmi revolučná záležitosť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre