Spoločnosť Ripple
Ripple. Zdroj: Shutterstock, radhikarana

Spoločnosť Ripple plánuje v blízkej budúcnosti spustiť platformu pre kryptomenovú likviditu, ktorá bude slúžiť finančným inštitúciám. Hlavným cieľom tohto zaujímavého projektu je získavať digitálne aktíva z búrz a mimo burzových oblastí.

Prečítaj si tiež: Crypto.com oficiálne spúšťa významný mainnet Cronos – token CRO reaguje rastom

Ripple prichádza s novým projektom

Platforma ponesie názov Ripple Liquidity Hub. Tento produkt bude využívať inteligentný mechanizmus objednávok na získavanie kryptomien s optimalizovanými cenami. Spoločnosti, ktoré sa zapoja do tohto projektu, budú môcť svojim zákazníkom ponúkať možnosť nákupu, predaja a držania kryptomien.

„Aj keď existuje mnoho búrz podporujúcich likviditu prostredníctvom spotrebiteľského obchodovania s kryptomenami, skutočný kryptosvet zostane bez účasti podnikov nedosiahnuteľný. Tak ako je všadeprítomnosť elektromobilov nemožná bez veľkých výrobcov automobilov, ako sú Ford či Volvo, hlavný prúd kryptografických technológií si vyžaduje prítomnosť finančných inštitúcií.“

Mohlo by ťa zaujímať: ETH sa blíži k hranici 5 000 $ uprostred blížiaceho sa inflačného tlaku

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Aktuálne sa projekt nachádza v schvaľovacom procese pre získanie licencie. Prvá spoločnosť, ktorá sa zapojí do programu Liquidity Hub, bude Coinme.

„Na trhu existuje veľký dopyt po produkte tohto typu. Banky, finančné inštitúcie a malé a stredné podniky si uvedomujú príležitosť integrovať kryptomeny do svojho podnikania. Nie sú odborníkmi v danej oblasti a potrebujú podporu, ktorá by ich zákazníkom ponúkla možnosť jednoducho nakupovať, predávať a držať kryptoaktíva,” uviedol Asheesh Birla, generálny riaditeľ spoločnosti Ripple Net.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre