Avalanche investícia. Zdroj: Shutterstock.com/Shizume

Avalanche Foundation oznámila významnú investíciu vo výške 230 miliónov dolárov od skupiny v čele so spoločnosťami Polychain a Three Arrows Capital. Účelom je podpora rastu ekosystému DeFi a ich neustále sa rozširujúci zoznam aplikácií, ktoré využívajú blockchain.

Od spustenia v septembri 2020 vplyv Avalanche rastie. Platforma inteligentných zmlúv teraz poskytuje infraštruktúru pre viac ako 270 priemyselných projektov vrátane SushiSwap, Chainlink, Circle a The Graph.

Kapitál vo výške 230 miliónov dolárov – získaný súkromným predajom jeho natívnych tokenov – alokuje nadácia na množstvo prípadov použitia. To všetko vrátane grantov, nákupov tokenov a rôznych foriem investícií a technologickej podpory.

Emin Gün Sirer, riaditeľ Nadácie Avalanche, sa podelil o svoje názory na nedávny pokrok platformy a budúci potenciál:

„Avalanche rýchlo zmenil sľub a potenciál na skutočný vplyv a tvorbu hodnôt pre používateľov a vývojárov DeFi. Komunita staviteľov, ktorí sa stretávajú okolo siete, je dôkazom jej konkurenčnej výhody. Na priesečníku inštitucionálnych a decentralizovaných financií v spoločnosti je ešte stále potrebné využiť veľký potenciál.“

Pokiaľ chceš obchodovať alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti použiť burzu Binance. Nemáš ešte účet na Binance? Vytvor si ho teraz cez >>>zľavový odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na poplatky pri obchodovaní.

Prečítaj si taktiež – AVAX je projekt budúcnosti, ktorý hravo zdolá 100 USD – tvrdia analytici

Cena Avalanche dosiahla ATH

Údaje TradingView ukazujú, že AVAX dosiahol nedávno nové ATH na hladine 68,90 $. V čase písania článku sa obchoduje na hladine 64,21 $.

AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView
AVAX/USD 4H. Zdroj: TradingView

Mohlo by ťa zaujímať – Sú kryptomeny Solana a Avalanche dobrou voľbou pre hodl stratégiu?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre