Aké plány čakajú blockchain Avalanche?
Aké plány čakajú blockchain Avalanche? Zdroj: Shutterstock, David Sandron

Do Kwon zo spoločnosti Terra odhalil obrovské plány s blockchainom Avalanche, hneď po tom, čo zrealizovala Terra nákup tokenov AVAX v hodnote 100 miliónov USD.

Aké sú plány s Avalanchom?

Pred pár dňami sa uskutočnil veľmi nenápadný, no zároveň významný počin medzi blockchainami TerraAvalanche. Prvý menovaný zrealizoval nákup tokenov AVAX za 100 miliónov USD, čím v podstate pridali tokeny AVAX do rezerv UST. AVAX sa tak stal prvým altcoinom, ktorý si našiel cestu do rezerv stablecoinu.

Prečítaj si tiež: Peter Thiel sa na konferencii Bitcoin 2022 ostro pustil do Etherea, Warrena Buffetta a ďalších

Burza Binance je najväčšia a pravdepodobne aj najlepšia kryptomenová burza. Pokiaľ chceš obchodovať aktuálne alebo iba nakupovať kryptomeny, odporúčame ti vytvoriť si účet cez náš link. Získaš tak doživotnú zľavu na akýkoľvek obchod, ktorý otvoríš na tejto burze.

„Terra je odhodlaná budovať a podporovať nové protokoly v rámci ekosystému Avalanche s cieľom maximalizovať jeho vplyv naprieč reťazcami. Preto uskutočnila samostatnú výmenu pokladničných poukážok vo výške 100 miliónov USD za AVAX, aby preukázala svoj záväzok voči Avalanche.“

„Nikto nemôže poprieť, že je AVAX jedným z najzaujímavejších ekosystémov v sieti 3. Aliancia medzi Avalanchom a Terrou je najväčšia, aká kedy vznikla vo Web 3.0.“

Kwon taktiež uviedol, že začnú financovať počiatočné bootstrappingové náklady pre vybrané projekty, ktoré využívajú UST v ekosystéme AVAX, vrátane nákladov na audit.

„Vytvoríme zoskupenie špičkových aktív v ekosystéme AVAX.“