Ardana a Elrond
Ardana a Elrond. Zdroj: Ardana Twitter

Po tom, čo ekosystém Cardano pred pár týždňami prešiel významným summitom, sa akoby roztrhlo vrece so spoluprácami. Sieť je pri tom častokrát nepriamo využívaná pri uzatváraní iných dôležitých kontraktov. Takým je aj spojenie spoločnosti Ardana s výkonným blockchainom Elrond.

Prečítaj si tiež: Vitalik Buterin ostro kritizuje prezidenta Salvádoru, ktorý porušuje základné princípy kryptomien

Ardana a Elrond

Spoločnosť Ardana je poháňaná sieťou Cardano. Pred pár dňami prišla správa o dôležitom partnerstve tejto spoločnosti s blockchainom prvej vrstvy, Elrond. Projekt umožní využívať mostovú infraštruktúru, ktorá je potrebná na prevod aktív medzi Cardanom a Elrondom.

Ardana aktuálne disponuje dvoma zložkami:

Prvým je decentralizovaný a krytý stablecoin s označením dUSD. Ten užívateľom umožní využívať pri tokene ADA pákový efekt. Druhou významnou zložkou je decentralizovaná a automatizovaná burza DanaSwap pre stabilné asset pooly.

Môže ťa zaujímať: 3 spôsoby, ako zbohatnúť na kryptomenách

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

ADA a EGLD

Posledný príspevok spoločnosti Ardana poukázal na to, že mostová infraštruktúra umožní jednoduché prepojenie ekosystémov Cardano a Elrond. Veľmi významným bodom je taktiež využitie inteligentných kontraktov pre Elrond. Ten bude nakoniec fungovať úplne rovnakým spôsobom ako Cardano.

Partnerstvo okomentoval aj generálny riaditeľ Elrond Network, Benjamin Mincu:

„V súčasnosti je v sieti Elrond k dispozícií viac ako 10 miliónov dolárov. Toto kreatívne skúmanie kolateralizácie stable coinu na jednom reťazci, natívnou mincou iného reťazca môže byť skvelým východiskom pre väčšiu interoperabilitu medzi dvoma progresívnymi globálnymi ekosystémami, ktoré sú výkonné a inovatívne.“

Vyjadrenie generálneho riaditeľa spoločnosti Ardana Labs, Ryana Matovua:

„eGold je vzácne aktívum s obmedzenou ponukou, po ktorom je v súčasnosti veľký dopyt. Sme nadšení, že môžeme prijať výzvu sprístupniť ho používateľom Ardany a ponúknuť im viac možností emisie dUSD.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre