protokol Elrond rastie
Elrond. Zdroj: Shutterstock, karnoff

Jedným z mála projektov, ktoré dokázali počas posledných dní rásť, je protokol Elrond. Ten sa dokázal v dlhodobom meradle vyšplhať až o 437 % a dosiahnuť nové historické maximum na úrovni 302 USD.

EGLD/BUSD
EGLD/BUSD 30m TF. Zdroj: TradingView

Aké sú hlavné dôvody toho, že Elrond rastie a ignoruje trh?

Spustenie burzy Maiar

Jedným z hlavných dôvodov rastu EGLD je spustenie decentralizovanej burzy Maiar, ktorá pracuje v sieti Elrond. Burza Maiar prišla s veľmi dobrým marketingový ťahom v podobe súťaže „Battle of the Yields” v celkovej hodnote 100 000 USD. Traderi tak majú možnosť vyhrať tokeny EGLD na základe objemov z obchodovania.

Prečítaj si tiež: Ako zbohatnúť investovaním do kryptomien

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

StormGain

Burza KuCoin pridáva do portfólia EGLD

Piata najväčšia burza na svete z hľadiska denných objemov je burza KuCoin. Zalistovanie tokenu EGLD do ponuky burzy spôsobilo dosť silný nákupný tlak. Po tomto oznámení token EGLD zvýšil svoj denný objem obchodov z 83 miliónov USD na neskutočných 740 miliónov USD.

Môže ťa zaujímať: Microstrategy nakupuje BTC za ďalších 240 miliónov dolárov

Ekosystém Elrond sa rozširuje

Posledným dôležitým faktorom rastu siete Elrond je výrazný posun jeho ekosystému. Sieť uzatvára veľmi významné spolupráce, ktoré majú obrovský vplyv na vývoj ceny. Pred nedávnom sieť uzatvorila spoluprácu s firmou Humans, ktorá vyvíja produkty s umelou inteligenciou. Za zmienku stojí taktiež partnerstvo so spoločnosťou Copper, ktorá poskytuje možnosti digitálnej úschovy.

PrimeXBT Bitcoin Skupina
Páči sa vám tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdete na našom facebooku. Dajte nám like a dostávajte spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre