BTC potrebuje vychladnúť
BTC potrebuje vychladnúť. Zdroj: Shutterstock.com/kitti Suwanekkasit

BTC pokračuje v rastúcom trende, no za posledný deň začal mierne klesať. Cena narazila na rezistentnú zónu okolo 63 000 $. Objemy pri klesajúcich sviečkach však boli minimálne a zmena sentimentu nenastala. Dominancia sa medzičasom stále nachádza v rastúcom trende, no posledný deň skôr stagnovala okolo úrovne 46,20 %.

Bitcoin vytvoril lokálne maximum 62 944 $ a rešpektoval tak posledné rezistentné pásmo na grafe. Cena môže v podstate urobiť pred prekonaním ATH aj sideway štruktúru alebo po korekčnom legu opäť narásť. Podstatné je, že ATH nakoniec prekoná. V momente, keď sa to cene podarí, mnoho ľudí pod nátlakom médií podľahne FOMO a skutočný hype ešte len začne.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Chceš sa naučiť analyzovať grafy? Máme tu pre teba VIP trading room. Nájdeš tu signály, denný update trhu, 200 video návodov a hlavne pomoc od profesionálnych traderov. S nami nezmeškáš žiadnu príležitosť na trhu! Kryptomeny, indexy a forex denne monitorujeme za teba a hľadáme signály, ktoré následne posielame do našej skupiny. >>>Pozrieť ponuku<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – otázka nie je či, ale kedy cena prekoná ATH

BTC na ceste k ATH

Objemy sú stále na strane býkov a RSI zaznamenáva negatívnu divergenciu. Nie sme však z krátkodobého hľadiska v prehriatom trende, ale skôr sa dá rast definovať ako stabilný. Na dennom grafe sme však prekúpenosť už dosiahli a preto je možné, že cena ATH hneď neprekoná, ale pôjdeme predtým sideway alebo do miernej korekcie.

Najbližší support sa nachádza na hladine MA21 na hodnote 59 700 $ a následne je ďalší support na 54 800 $, čo vyplýva z predošlej krátkodobej sideway štruktúry. Z krátkodobého hľadiska tak cena musí trochu vychladnúť predtým ako zaútočíme na nové ATH. Následne vojde Bitcoin do zóny objavovania cien a do zóny bez rezistencií.

Mohlo by ťa zaujímať – Zúčastňujete sa pump and dump skupín? Môžete byť predmetom vyšetrovania

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre