BTC sa nachádza v sideway štruktúre. Zdroj: Shutterstock.com/Open Studio

BTC posledný deň viac menej stagnuje a rešpektuje support na hladine 58 000 $. Zatiaľ teda platí, že sa Bitcoin nachádza v sideway štruktúre, čo sa však môže zmeniť na korekciu. Dominancia Bitcoinu taktiež pokračuje bokom a nachádza sa na hladine 43,94 % v čase písania článku. Aký je potenciálny pohyb hlavnej kryptomeny v súčasnosti?

Bitcoin narazil na hornú hranicu supportnej zóny, ktorá predstavuje interval 58 000 $ až 55 000 $. Táto zóna by mala znamenať pre Bitcoin odrazový mostík. Ak by ju cena neudržala, potom budeme sledovať 53 000 $, kde sa nachádza predošlé dlhodobé maximum. Toto maximum musí byť udržané v prípade, že chceme zotrvať v rastúcom trende.

BTC/USD 4H
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – primárny trend ostáva bez zmeny. Kde sú kľúčové supporty?

BTC je dlhodobo stále bullish

Okrem hornej hranice supportnej zóny sa na rovnakej cene podarilo cene otestovať aj posledné krátkodobé minimum a vzniká tak dvojité dno. Na druhej strane však máme dvojitý vrchol na ATH. Cena tak vytvorila sideway štruktúru ohraničenú týmito hodnotami, čo by malo predstavovať býčie vyhliadky do budúcnosti.

Ak cena udrží sideway štruktúru, pôjdeme na nové ATH. Ak by sa jej nepodarilo udržať posledné minimum, tak budeme sledovať spomínané supporty, po ktorých by cena mala opäť rásť a po korekčnom legu znovu útočiť na ATH. Dlhodobý trend a sentiment ostáva bez zmeny a súčasný pokles je bežný výkyv.

Prečítaj si tiež – Hash rate BTC sa vracia na ATH – mineri stále akumulujú

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre