BTC verzus altcoiny
BTC verzus altcoiny. Zdroj: Shutterstock.com/Vladimir Kazakov

BTC sa odrazil od supportnej hladiny na point of control 47 150 $ a pokračuje v rastúcom trende. Objemy však tento rast zatiaľ nepodporujú a je možné, že tento rastúci trend narazí čoskoro na svoj vrchol. Kde sa nachádza ďalší býčí target v prípade, že cena porastie? Poďme sa pozrieť na krátkodobú predikciu pohybu ceny hlavnej kryptomeny.

Bitcoin pokračuje v rastúcom trende a najbližší support sa posunul na hodnotu 47 150 $. Nachádza sa tu okrem point of control aj hladina MA21. Ak tento support postačí, tak ďalším targetom je oblasť okolo 49 700 $. V každom prípade, neočakávam, že cena už pri prvom pokuse prekoná posledné maximum 53 000 $. Predtým ako cena na túto rezistenciu zaútočí, nastane pravdepodobne ešte leg smerom nadol.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohla by ťa zaujímať aj predošlá analýza – Analýza BTC – rastúci trend Bitcoinu predstavuje už vyše 10 %

BTC rastie na dominancii, ale iba krátkodobo

Ako sme si však povedali, objemy zatiaľ neindikujú oživenie, čo tiež potvrdzuje slabú silu býkov. Z dlhodobého hľadiska sme stále v trende, no z krátkodobého je Bitcoin nerozhodný. Ak by náhodou zlyhala supportná úroveň 47 150 $, tak ďalšia sa nachádza na hladine cca 44 000 $. Dlhodobý kľúčový support sa nachádza na zóne 41 000 $ a ž 42 000 $.

Počas tohto posledného rastu hlavnej kryptomeny sa altcoiny nachádzajú v miernej korekcii, resp. niektoré altcoiny stagnujú. Tento fakt sa odzrkadlil na mierne rastúcej dominancii BTC. Tá sa nachádza v čase písania článku na hladine 41,44 %. Historicky ide o jednu z najnižších úrovní, ale dlhodobý trend je stále klesajúci.

Prečítaj si taktiež – Microstrategy nakupuje BTC za ďalších 240 miliónov dolárov

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre