BTC technická analýza
BTC technická analýza. Zdroj: Shutterstock.com/Zakharchuk

BTC pokračuje v krátkodobom rastúcom trende a od odrazu od prvého supportu 44 000 $ stúpol už o 10,50 %. Počas tohto rastu mnoho altcoinov stagnuje a to sa odrzkadlilo aj na dominancii hlavnej kryptomeny. Tá stúpla na hladinu 41,13 %. Tento rast stále nie je podporovaný významnými objemami.

Bitcoin po viac ako 10 % raste smeruje na ďalší býčí target 49 700 $. Definitívne sme už krátkodobú sideway štruktúru ukončili a stačil nám odraz od retracementu 38,2 % z predošlého rastu. Teraz sa najbližší support posunul na point of control 46 400 $.

BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView
BTC/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si aj predošlú analýzu – Analýza BTC – trhová cena je na rezistencii, dokáže ju prekonať?

BTC krátkodobo bullish

Napriek tomu, že sme v raste, je zatiaľ viac pravdepodobné, že cena vytvorí nižšie maximum ako to predošlé na 53 000 $. Stať sa to samozrejme môže, no momentálne objemy na to stačiť nebudú. Predošlé maximum cena prekoná, no nemusí sa to stať okamžite.

Cena vytvorí nižšie maximum, následne krátkodobú korekciu a až tak prekonáme 53 000 $. Z dlhodobého hľadiska nedávny pokles na o 19 % však nezmenil sentiment. Stále budeme sledovať kľúčovú supportnú zónu 41 000 $ až 42 000 $. Aj keď po nedávnom náraste je nepravdepodobné, že sa na túto supportnú zónu v blízkej dobe pozrieme. Kľúčovým bodom, kde sa rozhodovalo, bol spomínaný target 44 000 $ na retarcemente 38,2 %.

Mohlo by ťa zaujímať – Chceš zarobiť na Bitcoine? Musíš zvládnuť money management!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre