ALGO dosiahlo zisk 32%
ALGO dosiahlo zisk 32%. Zdroj: Shutterstock.com/karnoff

ALGO z krátkodobého hľadiska dosahuje jeden z najlepších retracementov spomedzi highcapových mincí. Od dna dosiahol už zhodnotenie 32 %. Z dlhodobého hľadiska navyše nie je v korekcii, ale v sideway štruktúre, ktorá môže vyvrcholiť pokračovaním rastúceho trendu.

Cena tokenu vytvára rovnakú sideway štruktúru ako medzi februárom a májom tohto roku. Súčasná sideway štruktúra platí už od polovice septembra a v podstate jej support je na rezistencii predošlej štruktúry. Z dlhodobého hľadiska preto trend pokračuje nahor a tieto sideway štruktúry sú bullish.

ALGO/USD 4H
ALGO/USD 4H. Zdroj: TradingView

V našej VIP skupine každý deň obchodujeme a analyzuje 50 párov na rôzne kryptomeny, forex a indexy. Pridaj sa do našej živej komunity a získaj bezkonkurenčný náhľad do trhových analýz, vďaka ktorým budeš mať prehľad o všetkom, čo sa deje na trhu. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Prečítaj si tiež – Blockchain Algorand získava významnú podporu v podobe fondu s hodnotou pol miliardy dolárov

ALGO je dlhodobo sideway

Kedy bude sideway štruktúra ukončená nevie nikto, no z krátkodobého hľadiska ak chceme pomýšľať nad zmenou trendu, musí cena preraziť posledné maximum 2,05 $. Zatiaľ však cena dosiahla iba prvý target na point of control 1,83 $. Cena tu môže vytvoriť lokálne maximum a následne pokračovať v dlhodobej štruktúre.

Posledné minimum síce prerazilo kľúčový support 1,55 $, no nemožno čakať, že minimá, resp. maximá budú rešpektovať presne tie isté hladiny počas celej sideway štruktúry. Supportná oblasť sa preto nemení.

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza BTC – vytvorí cena krátkodobú sideway štruktúru?

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre