Ekosystém Shiba Inu
Ekosystém Shiba Inu. Zdroj: Shutterstock, Lubos Mak

Populárny projekt Shiba Inu sa pripravuje na vstup do sveta blockchainových hier. Očakáva sa výrazné zvýšenie tokenov SHIB v obehu a taktiež aj cenový nárast.

Shiba Inu pripravuje prelomový projekt

Pred nedávnom sa jeden z hlavných vývojárov SHIB, Shiytoshi Kusama, vyjadril, že ich pripravovaný projekt svojou jedinečnosťou úplne zmení pravidlá hry.

Ako sme vás už informovali aj v našom minulom článku, šéfom hernej divízie sa stane slávny herný vývojár a bývalý viceprezident pre technológie spoločnosti Activision, William David Volk.

Viac si môžete prečítať tu: Ekosystém SHIB predstaví NFT hru Oshiverse – spolupracovať bude s bývalým viceprezidentom Activision

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Všetci zúčastnení sú viazaní zmluvou o mlčanlivosti. Podľa Kusamu je to jediný a najistejší spôsob, ako vytvoriť ten najlepší projekt v sektore metaverza či NFT. Napriek tomu nejaké základné informácie o hre sme sa aj tak dozvedeli.

Počiatočná fáza blockchainového projektu bude po dokončení licencovaná výlučne decentralizovanému tímu Shiba Inu na využitie v sieti Shibarium. Táto sieť je aktuálne vo fáze rozpracovanosti. Hlavným cieľom bude zníženie poplatkov za služby, hry a iné produkty. Poplatky z hier následne poslúžia ako príležitosť na spaľovanie tokenov SHIB a Leash, čím by sa mohla navýšiť ich cena.

Kusama na záver dodal:

„Pracujeme na mnohých aspektoch Shiba Inu vrátane Shibaria, Shibanetu, decentralizovanej hry Shiboshi a mnoho ďalších projektov. A práve kombinácia týchto prvkov v spojení s ETH ako jadrom bezpečia, vytvorí Shiba Universe, ktorému sa nevyrovná absolútne žiadny token ani korporácia.“

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre