ADA je blízko ukončenia korekcie. Zdroj: Shutterstock.com/Spyro the Dragon

ADA sa z dlhodobého hľadiska nachádza stále v korekčnej štruktúre a cena nepotvrdila ani odraz, ani reverzný pattern. Napriek tomu je však pravdepodobné, že cena Cardana sa pomaly blíži k ukončeniu tejto dlhodobej korekcie. Aké sú možné scenáre a čo je podstatné sledovať najbližšie dni?

Cardano vytvorilo posledné minimum na hladine 78,6% retracementu z celého predošlého rastu. Ide teda o hlbokú korekciu. Od tohto minima cena dosiahla zisk zhruba 14 %, no stále to nestačí na zvrátenie trendu. Cena buď potrebuje reverzný pattern 123 bottom formation, alebo V-shape recovery, čo znamená, že sa cena odrazí okamžite. 

ADA/USD 4H
ADA/USD 4H. Zdroj: TradingView

Začiatočník? Nevadí! V našej VIP skupine sa okrem prvého nákupu kryptomien naučíš ziskovo obchodovať na burze a staneš sa profesionálnym obchodníkom. Čaká ťa viac ako 15 kurzov a 200 hodín vzdelávania. Navyše v rámci členstva získaš kompletný prístup k 50 analýzam a všetkým našim otvoreným obchodom. To všetko len od 40 EUR na mesiac. >>>Objednať VIP členstvo<<<

Mohlo by ťa zaujímať – Analýza MATIC – 40 % zisk iba za 3 dni. Kde sa nachádza ďalší target?

ADA je blízko dlhodobého dna

Trhová cena je navyše blízko nad hlavnou a kľúčovou supportnou oblasťou, pod ktorú pravdepodobne nespadne. Ide o interval 1,35 $ až 1,15 $. Stále je skoro tvrdiť, že cena už dosiahla minimum a je stále vo fáze, kedy sa potrebuje stabilizovať. V mesiaci december však môže už dôjsť k absolútnemu dlhodobému dnu.

Z dlhodobého hľadiska platí, že cena napriek hlbokej korekcii stále dosahuje vyššie lokálne minimá a vyššie lokálne maximá. V podstate je cyklus dosť podobný tomu predošlému a cena neurobila nič výnimočné. Bez ohľadu na to, či už cena dosiahla minimum alebo pôjde až na spomínaný support, koniec korekcie je za rohom.

Prečítaj si tiež – 3 dôvody, prečo cena Etherea v tomto bull markete môže ísť až na 10 000 USD

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre