Adidas a známy NFT token
Adidas a známy NFT token. Zdroj: BlockWorks

Svetoznáma značka oblečenia Adidas oznámila, že oficiálne vstupuje do metaverzového sektoru. Tento krok zrealizuje v spolupráci s NFT projektom Bored Ape Yacht Club, gmoney NFT a komiksovým PUNKS.

Adidas vstupuje do metaverza

Správa bola fanúšikom oznámená prostredníctvom mobilnej aplikácie Adidas.

Samotné vyjadrenie vývojárov:

„Túto jeseň sa Adidas, známy svojou originalitou, opäť dostal na vlnu kreativity: metaverzum. Čo je naším cieľom? Vidieť, ako sa darí každému jednému obyvateľovi tohto sveta. Metaverzum je miesto, kde môže každý vyjadriť svoje najoriginálnejšie nápady a byť sám sebou v akejkoľvek podobe. Vďaka blockchainu a NFT môžete vlastniť časť toho, čo sami vytvoríte.“

Prečítaj si tiež: 3 dôvody, prečo cena Etherea v tomto bull markete môže ísť až na 10 000 USD

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Adidas si vybral overených partnerov. Bored Ape Yacht Club je jedna z najznámejších svetových kolekcií NFT, ktorá obsahuje viac ako 10 000 NFT tokenov vyrazených na blockchaine Ethereum. Gmoney je významný influencer zo sveta kryptomien a NFT, ktorý sa dokonca objavil na zozname Fortune NFTy 50. Ide o zoznam TOP 50 najvplyvnejších tvorcov a influencerov zo sveta NFT. Posledným partnerom tejto významnej spolupráce je PUNKS Comic, ktorého tvorba je zameraná na tzv. kryptomenové komiksy.

Spoločnosť Adidas pred nedávnom uzavrela ďalšiu významnú spoluprácu s populárnou americkou burzou Coinbase a taktiež s virtuálnym blockchainovým svetom The Sandbox.

Ak vás to zaujalo, viac si môžeš prečítať v tomto článku: Svetová značka oblečenia Adidas vstupuje do sveta kryptomien – oznámila partnerstvo s Coinbase a Sandbox

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance