Blockchain Binance pokračuje v masívnom spaľovaní tokenov BNB
Blockchain Binance pokračuje v masívnom spaľovaní tokenov BNB. Zdroj: Shutterstock, Kuklos

Blockchain burzy Binance pokračuje v masívnom spaľovaní tokenov BNB. Najnovším počinom je spálenie BNB v hodnote viac ako 740 miliónov dolárov.

Binance pokračuje v spaľovaní

Blockchain Binance spálil tokeny BNB prvýkrát v tomto štvrťroku. V celkovom zúčtovaní to robí viac ako 1,8 milióna tokenov BNB, ktoré pri aktuálnych cenách predstavujú hodnotu viac ako 756 miliónov USD.

BNB Chain ukázal aj dáta zo sledovacích zariadení.

Spaľovací proces bol odštartovaný 19. apríla o 8:23 UTC prostredníctvom adresy bnb1ultyhpw2p2ktvr68swz56570lgj2rdsadq3ym2, ktorá ja priamo naviazaná na burzu Binance.

Prečítaj si tiež: Špičkový analytik Michaël van de Poppe: „XRP a LTC čaká veľký býčí cyklus“

Nakupuj a obchoduj kryptomeny na Binance, najlepšej a najlacnejšej burze na svete. V spolupráci sme pre teba pripravili špeciálne zľavy a bonus až do 50 USD! Vytvor si účet cez >>>náš odkaz<<< a získaj doživotnú zľavu 5 % na obchodné poplatky. Návod, ako jednoducho a lacno kúpiť a obchodovať kryptomeny, nájdeš v tomto článku.

O procese spaľovania informoval aj generálny riaditeľ najväčšej kryptomenovej burzy Binance Changpeng Zhao. Spálenie BNB bolo uskutočnené pri priemernej cene 403 USD.

Z obehu budú čoskoro stiahnuté tokeny BNB v hodnote 741 840 738 USD.“

Natívny token BNB poháňa celý ekosystém BNB Chain. Prvotná ponuka mincí sa uskutočnila v roku 2017.

Ekosystém využíva systém automatického spaľovania, ktorý má za úlohu znížiť celkovú ponuku na 100 000 BNB. Tento mechanizmus upravuje množstvo tokenov BNB, ktoré majú byť spálené, a to na základe aktuálnej ceny BNB a počtu blokov, ktoré sú vygenerované na BNB Smart Chaine počas jednotlivých štvrťrokov.

Podľa najnovších informácií by sa malo v nasledujúcom štvrťroku spáliť približne 1,8 milióna tokenov BNB.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. Sleduj nás aj na Faceboku a nezmeškaj nové články.

Binance
Odoberať
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
najstaršie
najnovšie Najviac hodnotené
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
Cock-ot
Cock-ot
24 dni dozadu

Snáď po všetkom burningu a počte len 100M bude z toho niečo. Hodlujem už dlhšie a nemám v pláne predávať