Ako vyzerá decentralizovaná burza od Binance?

Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

CEO burzy Binance Changpeng Zhao zverejnil včera vo svojom tweete zábery z novej decentralizovanej burzy. Bude sa na čo tešiť?

Zhao ukázal tri základné rysy plánovej zmenárne, počnúc vytvorením, zalistovaním a obchodovaním s tokenmi. Na nejaké pekné grafické rozhranie sa zatiaľ nedostalo. Dátum spustenia novej burzy ešte nie je známy.

Decentralizované zmenárne bývajú považované za bezpečnejšie než ich centralizované náprotivky, ktoré môžu byť viac ohrozené hackermi. Tieto zmenárne majú tiež výhodu, že tokeny, s ktorými obchodujete a držíte ich na burze, vlastníte priamo vy (máte k nim privátne kľúče), nie prevádzkovateľ.

Začiatkom tohto mesiaca sa podarilo Binance kúpiť Trust Wallet, anonymnú a decentralizovanú peňaženku, ktorá podporuje Ethereum tokeny na jeho báze. Zhao oznámil, že Binance plánuje použiť Trust Wallet ako východiskovú peňaženku pre svoju novú decentralizovanú zmenáreň.

Bude sa teda na čo tešiť a sami sme zvedaví, ako sa CEO Binance tento nový produkt podarí. Ak by ste chceli obchodovať na Binance, a ešte nemáte účet, odporúčame vám náš návod.

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku a najnovšie aj na Instagrame a Twitteri.

Preložené z českého originálu, ktorý pre vás pripravil Dariusz.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.