Jordan Belfort
Jordan Belfort. Zdroj: Shutterstock, seeshooteatrepeat

Hovorí ti niečo meno Jordan Belfort? Áno, ide skutočne o známeho vlka z Wall Street. Ak ste teda videli tento film, kde zahviezdil Leonardo DiCaprio, ste na správnom článku.

Prečítaj si tiež: Premeniť 100 USD na 36 205 USD v priebehu 10 mesiacov? Táto obchodná stratégia to dokáže!

Ako vlk z Wall Street zarobil 22 miliónov

Jordan Belfort je zrejme jeden z najznámejších burzových maklérov v histórii. Preslávil sa obrovským talentom, ktorý, bohužiaľ, nesprávne využil. Teda, ako sa to vezme. Svojou šikovnosťou dokázal na predaji neperspektívnych akcií zarobiť milióny dolárov, ktoré následne musel niekde preprať. Sláva netrvá večne a prišlo aj naňho. Vo väzení si však odsedel iba 22 mesiacov. Ako mnoho zločincov, aj on natrel svojich najbližších. Za spoluprácu s orgánmi činnými v trestnom konaní sa dostal na slobodu.

Ako si žije teraz? Nadštandardne. Film jeho popularitu ešte znásobil. Aktuálne sa živí ako motivačný rečník. Touto cestou vzdeláva nádejných traderov. Samozrejme, jeho meno vzbudzuje pozornosť aj na sociálnych sieťach. Na TikToku ho sleduje viac ako 2,3 milióna ľudí.

Mohlo by ťa zaujímať: Bitcoin sa dostal na dôležitý support – Prípadný break out môže spustiť výpredaj!

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Práve na TikToku dostal od svojich fanúšikov zaujímavé otázky, na ktoré sa snažil odpovedať čo najúprimnejšie. Koľko dokázal zarobiť za jeden deň?

„22 miliónov dolárov za 10 sekúnd. Všetko to však bolo dokonale naplánované v dostatočnom časovom predstihu. Pamätajte, každá bitka je vyhraná skôr, ako sa vybojuje.“

@wolfofwallstreet

Answer to @luke_magray Tell me your biggest single day’s earnings! #wolfofwallstreet

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

Ďalšia zaujímavá otázka prišla na jeho život, ktorý si náramne užíval. Koľko peňazí dokázal najviac minúť za party?

„Najviac, koľko som dokázal nechať na party? Dva milióny dolárov za jednu noc. Išlo o rozlúčku so slobodou, ktorá sa odohrala v roku 1991 v hoteli Mirage. A verte mi, bolo to absolútne šialené. Musel som vynaložiť ďalšie milióny na zaplatenie škôd v hoteli. Niektorí ľudia, ktorí sa zúčastnili na tejto párty, sú doteraz nezvestní.”

@wolfofwallstreet

Answer to @lbiguy351 Comment what you think craziest thing that happened that night…#wolfofwallstreet

♬ Miss The Rage – Trippie Redd & Playboi Carti

Vlk z Wall Street v každom prípade dokázal zarobiť obrovské milióny. To, či legálne alebo nelegálne, nechám na posúdení každého z vás. Z jeho príbehu sa však môžeme veľa naučiť.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre