Bitcoin break out
Bitcoin break out, zdroj: shutterstock.com/Autor: pakie

Bitcoin počas posledných dní stratil približne 8 000 USD, čo je takmer 10 % pokles. Na druhej strane ešte nedávno sa obchodoval iba za polovičnú cenu, takže korekcia je určite žiadaná a bude musieť raz prísť. Bude tomu tentokrát?

Bitcoin musí podržať support!

Už počas nasledujúcich hodín sa môže rozhodnúť o osude najznámejšej kryptomeny. Aktuálne sa nachádza na dôležitom supporte a prípadný break out zóny 60 000 dolárov môže odštartovať cenový výpredaj. Ďalší dôležitý level je až na úrovni 54 000 dolárov, kde whales môžu začať reagovať na tento level, respektíve už teraz sa tu môže nachádzať veľké množstvo objednávok.

Bitcoin sa drží na supporte
Bitcoin sa drží na supporte, zdroj: tradingview.com

Stále ale nie je nič stratené. Bitcoin zatiaľ na level 60 000 dolárov reagoval minimálne dvoma menšími odrazmi a trh sa začína dostávať do konsolidácie.

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Možnosť je aj pokles na 54 000 USD. V tomto prípade by trh po väčšom raste zaznamenal iba zdravú korekciu a bullish trend by bez menších problémov mohol pokračovať. Práve tento level v minulosti zohrával dôležitú úlohu v cenovom vývoji a tvorila sa tu silná rezistencia. Teraz tu môže Bitcoin v prípade poklesu naraziť na silný tlak nakupujúcich.

Prečítaj si aj náš ďalší článok: Shiba Inu (SHIB) vystrelila na viac ako 45 % za dva dni a dosiahla nové historické maximum!

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre