Binance gift card návod, zdroj: binance.com

Rozmýšľal si ako kamarátovi alebo rodine darovať kryptomeny? Môžeš použiť na to Binance gift card. Je to veľmi jednoduchý spôsob a zaberie ti iba niekoľko minút. V tomto návode ti povieme, ako na to.

Ako vytvoriť Binance gift card?

V prvom rade si treba stiahnuť aplikáciu burzy Binance. Túto aplikáciu okrem pracovania s Binance gift card môžeme použiť aj na obchodovanie a nákup kryptomien. Samozrejme, je potrebné mať na burze Binance účet. Ten si môžeš založiť cez náš link a získaš tak doživotnú zľavu na poplatky.

Binance gift card vklad, zdroj: binance.com

Druhý krok je prevod prostriedkov na tzv. funding účet. To urobíš tak, že pôjdeš do sekcie peňaženky a klikneš na Transfer, resp. prevod. Napríklad zo spotovej alebo futures peňaženky je potrebné previesť kryptomeny na funding účet.

Binance gift card sekcia
Binance gift card sekcia, zdroj: binance.com

Následne v aplikácii treba vľavo hore kliknúť na sekciu Nastavenia účtu.

Binance gift card
Binance gift card, zdroj: binance.com

V rozhraní nájdeme sekciu Gift card, na ktorú je potrebné kliknúť. Dostaneme sa do sekcie, kde máme na výber Send/Receive (prijať/poslať). My klikneme na Send, kde vytvoríme kód pre nášho kamaráta. Ten ho následne dostane a v tej istej sekcii v kategórií Receive aktivuje a dostane na svoj Binance účet darovanú sumu. Peniaze sa dajú vybrať alebo rozmeniť za iné kryptomeny.

Binance vytvorenie girt karty
Binance vytvorenie gift karty, zdroj: binance.com

Ďalej zadáme, v akej kryptomene chceme mince darovať a zvolíme čiastku. Všetko si poriadne skontroluj a následne cez 2FA potvrď vytvorenie karty.

 

Binance gift card zadanie sumy
Binance gift card zadanie sumy, zdroj: binance.com

Teraz by už tvoja darčeková karta mala byť pripravená s kódom, ktorý môžeš poslať kamarátovi. Ten po aktivácii dostane všetky kryptomeny, ktoré si vložil do darčekovej karty. Kartičiek môžeš vytvoriť koľko chceš, až do sumy v rádoch niekoľko desiatok tisíc eur. Rovnako ich môžeš rozdať celej rodine vo väčšom množstve.

Prečítaj si aj: Binance recenzia – Návod, skúsenosti, poplatky a futures obchodovanie | 2021

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre
jano

zasadna otazka: zdanuje sa darovanie?