Binance staking
Binance staking, zdroj: Binance.com

Služba Binance staking je ďalší zaujímavý doplnok, ktorý nájdeme na tejto najväčšej burze. Celkovo burza ponúka odmeny až do 45 % p.a. Toto percentuálne rozhranie je príťažlivé pre veľkú časť používateľov tejto burzy, ktorí tu buď majú nejaké mince a ležia im tu bez pohybu, alebo obchodujú iba s malou častou kapitálu a zvyšok sa nepoužíva. Ako sa zapojiť do tejto služby? To si ukážeme v tomto návode.

Ako na Binance staking

V prvom rade je potrebné si vytvoriť účet na burze Binance. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu 5 % na všetky Binance služby.

Druhý krok je, samozrejme, overiť si účet a dôkladne zabezpečiť cez 2FA a ďalšie bezpečnostné prvky, ktoré Binance ponúka. Čím viac, o to lepšie. Následne v ľavom menu nájdeme sekciu Binance earn.

Binance staking
Binance staking, zdroj: Binance.com

Tu máme na výber niekoľko možností. Najlepšie je vybrať si Locked saving, keďže tu máme zaujímavé zhodnotenie v rádoch niekoľko desiatok percent.

Staking na burze Binance
Staking na burze Binance

Posledná vec, čo treba urobiť, je si vybrať, aký coin chceme stakovať. Samozrejme, najprv ho musíme reálne vlastniť. K dispozícii sú minimálne vklady do stakingu a nejde o závratné sumy. Zvyčajne sa pohybujú v rádoch od desiatok eur.

Na burze Binance môžeš okrem stakingu aj obchodovať a investovať do kryptomien. Ako na to sa dočítaš v tomto veľkom Binance návode. Pred vytvorením účtu nezabudni použiť náš refferal link so zľavou.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre