Tesla a Shiba Inu
Tesla a Shiba Inu. Zdroj: Google

Shiba Inu je jednoznačne najdiskutovanejšou a najlepšie zarábajúcou kryptomenou súčasnosti. Tentokrát však unikla informácia, ktorá by mohla tento token vystreliť do astronomických výšin.

Prečítaj si tiež: Toto je 5 najziskovejších kryptomien tohto roka – Neuveríte, aké mince sa tu nachádzajú!

Shiba Inu a Tesla?

Do médií sa dostal systémový kód, ktorý naznačuje, že Tesla plánuje akceptovať tokeny SHIB pri platbe za elektromobily. Je to scam, alebo skutočnosť? Ak sa táto správa potvrdí, investori budú v prípade tohto meme coinu bullish viac, ako kedykoľvek predtým. Najnovší vývoj totiž ukázal, že v kóde back-endového platobného procesu na webovej stránke Tesly, svieti hneď vedľa BTC aj SHIB.

Kód zo stránky Tesla
Kód zo stránky Tesla. Zdroj: ZyCrypto

Aký prvý zverejnil túto správu populárny twitterový účet Watcher.Guru, ktorý dokonca potvrdil legitímnosť kódu. Plánuje Tesla skutočne prijať tokeny SHIB?

„Môžeme potvrdiť, že spoločnosť Tesla umiestnila SHIB spolu s Bitcoinom do kódu systému spracovania platieb na svojich webových stránkach. V súčasnosti nie je povolený pre verejnosť, a preto môže byť kedykoľvek zmazaný.“

Mohlo by ťa zaujímať: Edward Snowden varuje ľudí pred projektom Shiba Inu

Ak chceš nakupovať kryptomeny cez internet, jednoznačne odporúčame použiť burzu Binance, kde máš široký výber coinov a jedny z najnižších poplatkov na trhu. Tie si ešte môžeš znížiť o 5 %, ak si vytvoríš účet cez >>>tento odkaz<<< a o ďalších 25 % nákupom BNB tokenov.

Je za tým Elon Musk?

Pravosť kódu potvrdil aj jeden z vývojárov ShibSwap. Ten však poznamenal, že za týmto všetkým môže byť aj samotný šéf Tesly, Elon Musk. Ten už v minulosti ukázal, ako rád troluje kryptomeny, ktoré v skutočnosti nevlastní. A to môže byť aj tento prípad. Ďalšou možnosťou je, že kód označuje nejakú inú psiu kryptomenu. Čas ukáže a možno príde aj oficiálne vyhlásenie spoločnosti Tesla.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre