Burger King a Dogecoin
Burger King a Dogecoin. Zdroj: Google

Zdá sa, že hype okolo psích tokenov tak rýchlo neskončí. Populárny fast foodový reťazec Burger King a spoločnosť RobinHood prinášajú fanúšikom kryptomien vskutku zaujímavú ponuku, ktorá sa týka kryptomeny Dogecoin.

Mohlo by ťa zaujímať: Cardano chystá ďalšie masívne aktualizácie – predstavil ich Charles Hoskinson

Dogecoin ako odmena?

Áno, čítate správne. Burger King a spoločnosť RobinHood sa rozhodli, že svojim klientom ponúknu ako odmenu token DOGE. Každý zákazník, ktorý si prostredníctvom aplikácie Burger King nakúpi jedlo za minimálne 5 dolárov, má garantovaný token DOGE a taktiež aj možnosť vyhrať ETH či BTC. Zaujímavá ponuka, však?

Každý výherný kód, ktorý dostanete za nákup, obsahuje garantovanú sumu v tokenoch DOGE. Presná hodnota nebola definovaná. Burger King spoločne so spoločnosťou RobinHood však oznámili, že majú k dispozícii až 2 milióny tokenov DOGE, čo je pri súčasných cenách suma približne 550 800 dolárov.

Zákazníci môžu vyhrať aj dve najväčšie kryptomeny, Ethereum a Bitcoin. Šanca je síce malá, ale nie nulová. V prípade ETH je šanca 1:10 001, pričom k dispozícii je viac ako 200 tokenov ETH. A Bitcoin? Tam je šanca ešte menšia, a to 1:100 011. V prípade BTC je k dispozícií 20 tokenov.

Prečítaj si tiež: Edward Snowden varuje ľudí pred projektom Shiba Inu

Chceš rýchlo nakúpiť/predať kryptomeny a neplatiť obrovské sumy za túto službu? V tom prípade si nájdi overenú zmenáreň, ktorá ťa neokradne na skrytých poplatkoch. My jednoznačne odporúčame burzu Binance, kde nájdeš široký výber kryptomien. Vytvor si účet cez >>>tento odkaz<<< a získaš doživotnú zľavu na obchodné poplatky.

Čaká nás cenový boom?

V prípade spoločnosti Burger King to nie je prvýkrát, že propaguje DOGE. Akceptácia platieb s týmto meme coinom prebehla už vo viacerých krajinách.

Spoločnosť RobinHood sa tiež nemôže sťažovať. Dogecoin im priniesol obrovské zisky. Počas 2. štvrťroka pochádzalo viac ako 60 % príjmov spoločnosti práve z obchodovania tokenu DOGE.

Páči sa ti tento článok? Denne publikujeme najnovšie informácie (nie len) zo sveta kryptomien. To všetko a ďalšie zaujímavosti, signály a ankety nájdeš na našom facebooku. Daj nám like a dostávaj spravodajstvo o kryptomenách priamo do svojho feedu.

Binance Disclaimer: Tento článok je len informačného charakteru, nemožno ho považovať za investičné poradenstvo. Trhy sú nevyspytateľné a bez dostatočných znalostí je obchodovanie hazard. Za prípadné straty nenesieme zodpovednosť. Pohyby na trhu sú ťažko predvídateľné, a preto odporúčame zvážiť riziko obchodovania na burze.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Pozrieť všetky komentáre