Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom (časť 6.)

Novinky coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem
Potencial
BitmarketsBitmarkets

Šiesta časť seriálu o kryptomenách s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom bude zároveň aj tou poslednou. Doteraz sme si predstavili až 16 kryptomien, o ktorých si môžete prečítať v týchto článkoch (časť 1, časť 2, časť 3, časť 4časť 5). Dnes vám predstavíme ešte 2 ďalšie kryptomeny a rovnako na koniec máme pre vás pripravený aj bonus.

Získajte profesionálne analýzy a exkluzívny pohľad na kryptomeny na trading11.com

Disclaimer: Určite nemôžete tento článok považovať za finančnú radu alebo nabádanie na zakúpenie daných kryptomien. Ak by ste sa rozhodli investovať do ktorejkoľvek z uvedených kryptomien, majte na pamäti, že ďalší research z vašej strany je nevyhnutný.

17.Power Ledger (POWR)

Cena: 0,332 USD
Trhová kapitalizácia: 124 miliónov USD
All Time High: 1,9 USD

Kryptomena, ktorá je aktuálne na 107. priečke a teda veľmi blízko k tomu, aby sa prebojovala do TOP 100. Power Ledger o sebe hovorí ako o peer-to-peer kryptomene, ktorá má slúžiť ako trh pre obnoviteľné zdroje energie. Zaujímavosťou pri tejto austrálskej kryptomene je, že Jemma Green, ktorá je spoluzakladateľkou tohto projektu, je rovnako aj starostkou austrálskeho mesta Perth, čo dáva tejto kryptomene pomerne veľmi silné zázemie a slušné kontakty do budúcnosti.

18.Deepbrain Chain (DPC)

Cena: 0,085 USD
Trhová kapitalizácia: 128 miliónov USD
All Time High: 0,639 USD

Deepbrain Chain patrí medzi kryptomeny, ktoré sa snažia využívať umelú inteligenciu (artificial intelligence AI). Už teraz má Deepbrain Chain jeden z najlepších tímov na túto tématiku. Vo svojom whitepaperi táto kryptomena uvádza, že iba medzi rokmi 2012 a 2016 vzniklo až 5 000 start-upov, ktoré sa zaoberajú umelou inteligenciou. Celkovo sa kapitalizácia tohto trhu odhaduje až na 22 miliárd dolárov. Narozdiel od všetkých týchto firiem však Deepbrain Chain už aj uzavrel partnerstvo napríklad s kryptomenou NEO.

Bonus

O čo konkrétne ide? Na záver danej série o kryptomenách s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom sme sa rozhodli uviesť pár myšlienok a bodov, na základe ktorých by ste si mohli kryptomeny tohto typu vybrať aj sami.

Fundamenty

Prvým a úplným základom, na ktorý sa často zabúda, sú fundamenty. Obchodníci a často aj investori zabúdajú na to, že ak má byť kryptomena úspešná, tak musí mať za sebou myšlienku, tím a ideálne aj spolupráce. Nepochybne sa aj medzi kryptomenami, ktoré sa nachádzajú až na dvestopäťdesiatom mieste alebo ešte nižšie nachádzajú aj také, ktoré majú obrovský potenciál. Ak by ste takéto kryptomeny chceli nájsť, tak vám fundamenty daných kryptomien určite môžu pomôcť.

Prístup tímu

Druhý bod, ktorý by vám mohol pomôcť pri výbere takýchto kryptomien, je „prístup tímu.” Tento bod je rovnako dôležitý ako prvý, kedže tím za projektom môže byť výborný a skúsený, ale pokiaľ sa nedrží svojho cieľa, celý projekt môže zlyhať. Preto prístup a dodržiavanie stanovených cieľov, držanie sa roadmapy rovnako ako neustály vývoj sú pre kryptomenu s veľkým potenciálom nevyhnutné.

Roadmap

Ďalší bod, ktorý je veľmi podstatný je už samotná roadmapa (plán). Už z roadmapy totiž viete usúdiť, či má kryptomena potenciál alebo nie. Ak už na prvý pohľad vidíte, že ciele sú nesplniteľné alebo naopak tím nevie kam vlastne smeruje, mali by ste sa od daného projektu držať ďalej. Na druhú stranu podrobný a prepracovaný plán vie dať jasný signál, že tím presne vie, čo chce dosiahnuť a ako to chce dosiahnuť. To môže byť jednoznačný signál minimálne k tomu, aby ste sa o danú kryptomenu začali zaujímať viac.

Komunikácia a komunita

Možno posledný dôležitý bod je komunikácia tímu a komunita v okolí projektu. Dobrý projekt sa snaží mať čo najsilnejšie puto s ľuďmi, ktorí daný projekt podporujú a zaujímajú sa o neho. Komunikácia na Twitteri, Telegrame, Slacku, Discorde alebo prostredníctvom iných sociálnych médií môže byť kľúčová na získanie si dôvery ľudí. Rovnako však môže komunita pomôcť rozšíriť slovo o vychádzajúcej kryptomene, čo nikdy nie je na škodu, ba pri nových projektoch je to priam žiadané.

Záver

Po predstavení až 18-ich kryptomien sa tento seriál končí. Snažili sme sa vám predstaviť projekty z rôznych sektorov z kryptosveta a ukázať, v čom konkrétne majú veľký potenciál a prečo by práve dané kryptomeny mohli v budúcnosti zvýšiť svoju trhovú kapitalizáciu hneď niekoľkonásobne. Dúfame, že sa vám vybrané kryptomeny páčili a veríme, že body a typy, ktoré sme uviedli na konci dnešnej časti vám poslúžia nielen teraz, ale aj v budúcnosti.

Naše nové video: 

https://www.youtube.com/watch?v=rSswJFNMwcE

 

 

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie i na Instagrame a Twitteri.

Zdroj:
medium.com
hacked.com

Freedum fighters PCtxb
Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.