Kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom (časť 5.)

Novinky coiny s nízkou kapitalizací a velkým potenciálem
Potencial
Ťažba kryptomien Ťažba kryptomien

Ak sa pozriete na stránku coinmarketcap tak zistíte, že celkový počet kryptomien, ktoré sa oficiálne obchodujú na burzách je takmer 1 600. Medzi nimi nie sú ešte zahrnuté rôzne ICO alebo práve vznikajúce kryptomeny a tak vyznať sa v takom množstve kryptomien vôbec nie je ľahké. Práve to je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pripraviť pre vás tento seriál. Jeho prvú časť môžete nájsť TU. Dnes sa pozrieme na kryptomeny, ktoré už síce majú malú trhovú kapitalizáciu, ale stále majú obrovský potenciál.

Disclaimer: Určite nemôžete tento článok považovať za finančnú radu alebo nabádanie na zakúpenie daných kryptomien. Ak by ste sa rozhodli investovať do ktorejkoľvek z uvedených kryptomien, majte na pamäti, že ďalší research z vašej strany je nevyhnutný.

14.DragonChain (DRGN)

Cena: 0,615 USD
Trhová kapitalizácia: 146 miliónov USD
All Time High: 5,18 USD

DragonChain je open source platforma, ktorej hlavnými výsadami sú bezpečnosť a škálovateľnosť blockchainu. DRGN je mena, ktorá poháňa danú platformu. Potenciál pri tomto projekte je najmä v tom, že aj napriek tomu, že patrí medzi TOP 100 kryptomien podľa trhovej kapitalizácie, tak je DragonChain zalistovaný na veľmi malom počte búrz. A všetci veľmi dobre vieme, čo sa stane, ak je kryptomena zalistovaná napríklad na Binance (kde ešte nie je).

15.Ark (ARK)

Cena: 2,37 USD
Trhová kapitalizácia: 244 miliónov USD
All Time High: 9,29 USD

Ďalšia kryptomena, ktorá patrí do TOP 100, konkrétne sa hýbe okolo 60.miesta. Ark využíva Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsenzus, ktorý podporuje decentralizáciu. Navyše Ark podporuje veľkú väčšinu programovacích jazykov, čím má poslúžiť celosvetovej adopcií. Najlepšou stratégiou pri tejto kryptomene je buy and hodl (nakúpiť a držať) a to najmä z dlhodobého hľadiska.

16.Vertcoin (VTC)

Cena: 1,78 USD
Trhová kapitalizácia: 78 miliónov USD
All Time High: 9,86 USD

O vertcoine sme vás informovali už v tomto článku. Práve preto určite Vertcoin netreba viac predstavovať. Dôvod ale prečo sa dostal do nášho zoznamu je jasný. Cieľom Vertcoinu je byť komunitná kryptomena pre ľudí. A práve v tom je jeho sila. Komunita okolo VTC sa postupne rozrastá a rovnako sa zlepšuje aj technológia tejto kryptomeny. Je preto veľmi pravdepodobné, že najbližšom čase by mohlo dôjsť k výraznému pohybu ceny nahor.

Záver

Pri počte 16 nekončíme. Čaká vás ešte minimálne jeden článok z tohto seriálu, kedy vám predstavíme ďalšie kryptomeny s nízkou kapitalizáciou, ale veľkým potenciálom. Tá dnešná časť obsahovala takmer všetky kryptomeny z TOP 100 avšak určite majú potenciál na to, aby niekoľkonásobne navýšili svoju hodnotu.

NAŠE NAJNOVŠIE VIDEO:

Nepremeškajte naše ďalšie spravodajstvo a prihláste sa na odber noviniek (návod nájdete tu). Nezabudnite nás tiež sledovať na našom Facebooku, a najnovšie aj na Instagrame a na Twitteri.

Autor:
Redakcia Kryptomagazínu
Redakcia Kryptomagazínu

Na Kryptomagazine nájdete originálne spravodajstvo o kryptomenách tvorené odborníkmi, ktorí z tohto magazínu spravili najlepší zdroj informácií o digitálnych menách a decentralizovaných technológiách.